Архів новин 

новини: 22 вересня 2021 у рубриці:  

Зеленський обговорив з главою Microsoft питання електронного голосування

Президент України Володимир Зеленський в ході візиту в США обговорив з президентом Microsoft Бредом Смітом розширення присутності корпорації в Україні.
Наука та здоров'я 22 вересня 2021, 23:01 (glavnoe.ua)

Розкрито найкраща дієта для довголіття Розкрито найкраща дієта для довголіття
Вчені Інституту Бака з дослідження старіння в США розкрили дієту, яка може істотно збільшити тривалість життя.
Здоров'я 22 вересня 2021, 19:44 (NeBoley.com.ua)
Вчені виявили ще один ген, що визначає протягом COVID-19 Вчені виявили ще один ген, що визначає протягом COVID-19
Німецькі вчені виявили ген, який пов'язаний з імунною системою людини. і він має безпосередній вплив на тяжкість перебігу коронавируса.
Здоров'я 22 вересня 2021, 02:23 (NeBoley.com.ua)
Як витягти з продуктів максимальну користь Як витягти з продуктів максимальну користь
Продукти рослинного походження містять безліч вітамінів і інших корисних речовин. Однак далеко не всі ці вітаміни потрапляють до нас в організм і...
Здоров'я 22 вересня 2021, 03:26 (e-news.com.ua)
Вчені з ясували, чому діти легше переносять коронавірус Вчені з'ясували, чому діти легше переносять коронавірус
Більшість інфікованих дітей мають тільки легкі або помірні симптоми і видужують без госпіталізації.
Наука 22 вересня 2021, 08:48 (Корреспондент.net)
Коронавірус «розумнішає», щоб краще поширюватися по повітрю Коронавірус «розумнішає», щоб краще поширюватися по повітрю
Американські біологи з Університету Меріленда заявили, що коронавірус «розумнішає», щоб краще поширюватися по повітрю.
Здоров'я 22 вересня 2021, 17:29 (NeBoley.com.ua)
Большинство детсадов Харьковщины готовы работать в  желтой  зоне карантина Большинство детсадов Харьковщины готовы работать в "желтой" зоне карантина
413 детских садов Харьковщины смогут работать в условиях "желтой" зоны карантина. В этих учреждениях 80% персонала прививались по крайней мере од...