Архів новин 

новини: 18 липня 2018 у рубриці:  

Оскароносна акторка стала новим Амбассадор Chanel

Пенелопа Крус стала офіційним Амбассадор французького бренду. Темпераментна іспанка представить круїзну кампанію марки, зняту Карлом Лагерфельдом.
Здоров'я 18 липня 2018, 22:12 (NeBoley.com.ua)

Вибір хорошого лікаря: за якими ознаками визначається рівень кваліфікації фахівця Вибір хорошого лікаря: за якими ознаками визначається рівень кваліфікації фахівця
Не має значення, фахівця з приватної клініки вибирає людина або відправляється в державне медустанову.
Здоров'я 18 липня 2018, 21:46 (NeBoley.com.ua)
Вчені винайшли препарат, що видаляє старіючі клітини Вчені винайшли препарат, що видаляє старіючі клітини
Ліки, здатні продовжувати життя клітин на третину.
Здоров'я 18 липня 2018, 10:02 (NeBoley.com.ua)
Екстракт плаценти: його властивості для краси шкіри і волосся Екстракт плаценти: його властивості для краси шкіри і волосся
Прийшовши сьогодні в косметологічний салон ви обов'язково почуєте про екстракті плаценти, як про революційний вирішенні для омолодження і відновл...
Здоров'я 18 липня 2018, 10:52 (NeBoley.com.ua)
Вживання м яса збільшує ризик захворювання раку шлунка Вживання м'яса збільшує ризик захворювання раку шлунка
Американської дослідницької групою було проведено ряд експериментів, за результатами яких вдалося виявити, що при вживанні м'яса зростає ризик ро...
Здоров'я 18 липня 2018, 19:19 (e-news.com.ua)
Фахівці рекомендують фарбувати волосся не частіше 2 разів. Так можна вберегти себе від раку Фахівці рекомендують фарбувати волосся не частіше 2 разів. Так можна вберегти себе від раку
Звичка часто фарбувати волосся може закінчиться появою раку грудей.
Здоров'я 18 липня 2018, 21:07 (NeBoley.com.ua)
Чому саме 36,6 є нормальною температурою тіла? Чому саме 36,6 є нормальною температурою тіла?
Всі люди з ранніх років знають, що 36,6 ° С є нормальною температурою людського тіла.
Здоров'я 18 липня 2018, 00:44 (NeBoley.com.ua)
Охлаждаемся: парфуми з нотами базиліка, м яти і вербени Охлаждаемся: парфуми з нотами базиліка, м'яти і вербени
Літо, навколо щасливі посмішки, відкрита вода, сонячні зайчики, парки, потопаючі в соковитої зелені, крижаний мохіто, поворот голови і шлейф осві...