Архів новин 

новини: 19 квітня 2018 у рубриці:  

Як жінкам харчуватися після 40 років, щоб залишатися у формі? 5 правил

Залишатися стрункою і енергійною можна і в зрілому віці, якщо дотримуватися здорового способу життя і, особливо, здорового харчування.
Здоров'я 19 квітня 2018, 21:24 (NeBoley.com.ua)

У Дніпрі випустили на маршрут новий український трамвай У Дніпрі випустили на маршрут новий український трамвай
У Дніпрі провели тестування нового трамвая К-1 М6, який справили на заводі «Південмаш».
Наука та здоров'я 19 квітня 2018, 21:10 (glavnoe.ua)
Вчені довели, що відсипатися у вихідні небезпечно для здоров я Вчені довели, що відсипатися у вихідні небезпечно для здоров'я
Після напруженого робочого тижня багатьом людям буває складно не піддатися спокусі і не валятися в ліжку все вихідні.
Здоров'я 19 квітня 2018, 14:08 (NeBoley.com.ua)
Google прибрала можливість обходу блокування через її домен Google прибрала можливість обходу блокування через її домен
В рамках планового оновлення програмного забезпечення Google відключила роботу підставних доменів. Компанія більше не планує в майбутньому поверт...
Технології 19 квітня 2018, 16:08 (Корреспондент.net)
Медики пояснили, чому потрібно обов язково їсти яблука Медики пояснили, чому потрібно обов'язково їсти яблука
Фахівці вважають, що яблуко є унікальним фруктом, оскільки містить в собі дуже велику кількість мінералів, вітамінів і органічних кислот, необхід...
Здоров'я 19 квітня 2018, 16:44 (NeBoley.com.ua)
Медики підказали, як знизити кислотність шлункового соку Медики підказали, як знизити кислотність шлункового соку
Підвищена кислотність шлунка зустрічається у багатьох людей і є одним з найпоширеніших порушень травлення.
Здоров'я 19 квітня 2018, 19:47 (NeBoley.com.ua)
Б юті-Лайфхак знаменитих моделей, які стануть в нагоді кожній дівчині Б'юті-Лайфхак знаменитих моделей, які стануть в нагоді кожній дівчині
Часто ми сприймаємо зовнішність дівчат з обкладинок як належне, не замислюючись про те, з якими труднощами їм вдається виглядати добре в режимі н...
Здоров'я 19 квітня 2018, 00:22 (NeBoley.com.ua)
Чи потрібно відривати задирки? Чи потрібно відривати задирки?
Не радимо! Це загрожує не тільки болючим запаленням, а й небезпекою підхопити інфекцію.
Здоров'я 19 квітня 2018, 08:45 (NeBoley.com.ua)
ТОП-5 масел для красивою і сяючою шкіри обличчя ТОП-5 масел для красивою і сяючою шкіри обличчя
Живильні масла вже давно стали обов'язковим продуктом на б'юті-поличках. Це не дивно, адже вони повністю натуральні, та ще й гарантують відмінний...