Архів новин 

новини: 6 квітня 2017 у рубриці:  

Кава негативно впливає на пам'ять

З приводу позитивних і негативних властивостей кави йде багато наукових дебатів. На цей раз італійські дослідники виявили негативний вплив від вживання кави на пам'ять людини.
Здоров'я 06 квітня 2017, 23:00 (NeBoley.com.ua)

Австралія подала в суд на Apple за «зламані» компанією смартфони Австралія подала в суд на Apple за «зламані» компанією смартфони
Австралійський регулятор, який спостерігає за дотриманням прав споживачів, подав до суду на Apple. Причиною стала практика компанії перетворювати...
Технології 06 квітня 2017, 21:22 (InternetUA)
Гормон вагітності покращує стан при серцевій недостатності Гормон вагітності покращує стан при серцевій недостатності
Релаксин - гормон, що утворюється головним чином в яєчниках. При вагітності він викликає розслаблення зв'язок лонного зчленування тазових кісток;...
Здоров'я 06 квітня 2017, 17:18 (NeBoley.com.ua)
Смарт-годинник Uvolt здатні зарядити смартфон Смарт-годинник Uvolt здатні зарядити смартфон
Час автономної роботи є однією з найслабших сторін більшості сучасних смартфонів.
Технології 06 квітня 2017, 19:03 (InternetUA)
Квітка півонії буде боротися з побічними ефектами від хіміотерапії Квітка півонії буде боротися з побічними ефектами від хіміотерапії
Квітка півонії здатний полегшити стан після проходження хіміотерапії у хворих на рак, вважають американські дослідники з Єльського університету.
Здоров'я 06 квітня 2017, 20:18 (NeBoley.com.ua)
Ми видали кредит 100 000 - ному клієнту Ми видали кредит 100 000 - ному клієнту
Фінансова компанія Moneyveo відзначає важливий етап у своїй діяльності: недавно вона видала кредит 100 000-ному клієнту. Це високий показник, яки...
Технології 06 квітня 2017, 21:00 (Корреспондент.net)
У підліткової депресії можуть бути рецидиви У підліткової депресії можуть бути рецидиви
Дані проведених в Америці досліджень свідчать про те, що якщо у здорової нині пацієнта була виражена депресія в підлітковому віці, то в дорослому...
Здоров'я 06 квітня 2017, 15:02 (e-news.com.ua)
Червоне вино активізує розумові процеси Червоне вино активізує розумові процеси
Вживання червоного вина сприяє кращій роботі мозку і покращує розумові процеси, стверджують дослідники.
Здоров'я 06 квітня 2017, 15:17 (NeBoley.com.ua)
Депресія негативно впливає на серцево-судинну систему Депресія негативно впливає на серцево-судинну систему
В даний час дуже мало відомо про те, чи є безпечні й ефективні препарати для лікування депресії у пацієнтів з хворобами серця, зменшують ці препа...
Здоров'я 06 квітня 2017, 15:44 (e-news.com.ua)
Пакистанські фанати Apple знають, як відзначити покупку нового iPhone Пакистанські фанати Apple знають, як відзначити покупку нового iPhone
Ви або ваші знайомі коли-небудь відзначали покупку нового смартфона? Житель провінції Пенджабу в Пакистані закотив справжню вечірку після того, я...
Технології 06 квітня 2017, 15:59 (InternetUA)
Шахраї Хмельниччини розійшлися не на жарт Шахраї Хмельниччини розійшлися не на жарт
Після деякого часу затишшя, шахраї та липкі на руку хитромудрі зловмисники знову приступили до праці. День, що минув, пройшов із численними дзвін...
Технології 06 квітня 2017, 15:38 (InternetUA)
Стів Джобс передбачив стагнацію настільних Mac ще в 2010 році Стів Джобс передбачив стагнацію настільних Mac ще в 2010 році
Сучасне становище професійних Mac залишає бажати багато кращого. Взяти хоча б Mac Pro і Mac mini, які роками не отримували апаратних оновлень.
Технології 06 квітня 2017, 16:35 (InternetUA)
Опублікований логотип смартфона Moto Z2 Опублікований логотип смартфона Moto Z2
Відомий інсайдер Еван Блесс (Evan Blass), який часто першим викладає інформацію про нові смартфонах, опублікував логотип наступника торішнього см...
Технології 06 квітня 2017, 16:29 (InternetUA)
Apple пояснила, чому iMac не отримають сенсорних екранів Apple пояснила, чому iMac не отримають сенсорних екранів
На додаток до радикально оновленим Mac Pro до кінця цього року компанія Apple збирається випустити і професійні моделі iMac. Всупереч очікуванням...
Технології 06 квітня 2017, 16:54 (InternetUA)
Oracle приписують плани по найбільшій покупці на ІТ-ринку Oracle приписують плани по найбільшій покупці на ІТ-ринку
Американський виробник корпоративного програмного забезпечення Oracle, який за останні роки зробив ряд гучних придбань, може зробити найбільшу по...
Технології 06 квітня 2017, 01:20 (InternetUA)
Рада пропонує садити у в язницю інтернет-шахраїв за платіжні злочину Рада пропонує садити у в'язницю інтернет-шахраїв за платіжні злочину
Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект №5361 "Про внесення змін...
Технології 06 квітня 2017, 01:20 (InternetUA)
Кальян шкідливий для здоров я Кальян шкідливий для здоров'я
Куріння кальяну, в останні роки знову набуло значного поширення - пишуть Barry Knishkowy з міністерства охорони здоров'я Ізраїлю: «Цей феномен по...
Здоров'я 06 квітня 2017, 02:07 (e-news.com.ua)
На аукціоні за фото соусу до картоплі фрі запропонували 76 тисяч доларів На аукціоні за фото соусу до картоплі фрі запропонували 76 тисяч доларів
До знімку додається автограф автора оголошення.
Технології 06 квітня 2017, 04:17 (InternetUA)
Китаянка травмувала хребет через пристрасть до смартфону Китаянка травмувала хребет через пристрасть до смартфону
У Китаї 14-річна жителька міста Циндао отримала важку травму шиї через щоденного використання смартфона. Про це пише South China Morning Post.
Технології 06 квітня 2017, 04:40 (InternetUA)
Аналітики очікують рекордний прибуток в напівпровідниковому підрозділі Samsung Аналітики очікують рекордний прибуток в напівпровідниковому підрозділі Samsung
Рекордні доходи в напівпровідниковому підрозділі можуть підстьобнути прибуток Samsung Electronics до зростання до найвищого рівня за останні три ...
Технології 06 квітня 2017, 08:45 (InternetUA)
Миколаївець, який хотів попрацювати за кордоном, віддав шахраєві майже 25 тисяч гривень Миколаївець, який хотів попрацювати за кордоном, віддав шахраєві майже 25 тисяч гривень
У Миколаєві 26-річний хлопець знайшов в інтернеті фірму, яка займається оформленням документів для виїзду на роботу за кордон.
Технології 06 квітня 2017, 09:45 (InternetUA)
Як очистити організм від токсинів і втратити 5 кг за місяць Як очистити організм від токсинів і втратити 5 кг за місяць
Пропонований рецепт корисного і простого сніданку позбавить вас від закрепів і метеоризму, очистить кишечник, допоможе спалити зайвий жир, а тако...
Здоров'я 06 квітня 2017, 09:45 (NeBoley.com.ua)
Користь кави: від чого захистить ароматний напій Користь кави: від чого захистить ароматний напій
Натуральна кава не є харчовим продуктом не є, так як в даному напої міститься вкрай мало білків, жирів і вуглеводів.
Здоров'я 06 квітня 2017, 10:50 (NeBoley.com.ua)
Вплив червоного вина на рівень ліпідів Вплив червоного вина на рівень ліпідів
Naissides M і співавтори вивчили вплив споживання червоного вина на рівень ліпідів і метаболізм ліпопротеїдів у постменопаузі жінок в дислипидеми...
Здоров'я 06 квітня 2017, 10:59 (e-news.com.ua)
У чому користь моркви і чому її треба їсти У чому користь моркви і чому її треба їсти
Овочі відіграють величезну роль у здоровому харчуванні.
Здоров'я 06 квітня 2017, 12:15 (NeBoley.com.ua)
Музика в соцмережі  ВКонтакте  може стати платною Музика в соцмережі "ВКонтакте" може стати платною
У вихідному коді програми віртуального оператора VK Mobile виявили закладену можливість існування платної підписки. Про це пише TJournal з посила...
Технології 06 квітня 2017, 12:07 (InternetUA)
Ці напої можуть блокувати протизаплідні таблетки Ці напої можуть блокувати протизаплідні таблетки
Медики опублікували попередження про те, що деякі трави здатні блокувати контрацептиви, що може привести до незапланованої вагітності.
Здоров'я 06 квітня 2017, 12:27 (NeBoley.com.ua)
Siri зможе ідентифікувати власника смартфона по голосу Siri зможе ідентифікувати власника смартфона по голосу
Користувач зможе записати зразок свого голосу за допомогою Siri.
Технології 06 квітня 2017, 13:11 (Зеркало недели)
Співробітник Google X втратив свідомість на роботі через важкі умови праці Співробітник Google X втратив свідомість на роботі через важкі умови праці
Один із співробітників підрозділу Google X втратив свідомість під час робочого дня в лютому 2015 року. Співробітник працював над Project Wing - ц...