Архів новин 

новини: 5 квітня 2017 у рубриці:  

Статеві стероїди, відіграють важливу роль у підтримці гомеостазу поверхні ока

На рогівці, епітелії кон'юнктиви і мейбоніевих кайданах є естрогенові і андрогенові рецептори. Поверхня очі - складний комплекс взаємодіючих структур.
Здоров'я 05 квітня 2017, 21:20 (NeBoley.com.ua)

Соя і клімакс Соя і клімакс
У зв'язку з появою даних про взаємозв'язок прийому естроген-прогестінових комплексів (до недавнього часу традиційні засоби замісного лікування кл...
Здоров'я 05 квітня 2017, 19:22 (e-news.com.ua)
«ВКонтакте» приступила до тестування власного стільникового оператора «ВКонтакте» приступила до тестування власного стільникового оператора
«ВКонтакте» приступила до тестування віртуального мобільного оператора, свідчить новий реліз компанії. Соцмережа випустила мобільний додаток VK M...
Технології 05 квітня 2017, 17:20 (InternetUA)
Засоби від акне Засоби від акне
Прищі і вугри на шкірі є однією з найбільш поширених косметичних проблем, з якою можна боротися не один рік. Вони можуть з'явитися на обличчі, ру...
Здоров'я 05 квітня 2017, 16:53 (e-news.com.ua)
Трамп закриває США від іноземних програмістів Трамп закриває США від іноземних програмістів
Уряд США випустило нове керівництво з видачі віз H1-B, за якими в країні працюють іноземні програмісти. Тепер здобувач візи повинен буде довести,...
Технології 05 квітня 2017, 17:08 (InternetUA)
Вживання чистої води не врятує від зморшок Вживання чистої води не врятує від зморшок
Випиваючи два літри чистої води в день, жінки не зможуть запобігти появі зморшок, стверджують дослідники.
Здоров'я 05 квітня 2017, 19:01 (NeBoley.com.ua)
Яблука та груші захистять від астми Яблука та груші захистять від астми
Людям, що страждають від астми, можуть допомогти яблука, вважають голландські дослідники. Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 13 тис...
Здоров'я 05 квітня 2017, 12:48 (e-news.com.ua)
ФБР заарештувало нічого не зламували хакера ФБР заарештувало нічого не зламували хакера
ФБР заарештувало творця популярної шпигунської програми NanoCore Тейлора Хаддлстон (Taylor Huddleston). Про це повідомляє портал Tech Dirt. Хадд...
Технології 05 квітня 2017, 13:08 (InternetUA)
Час прийому їжі впливає на гормональний баланс в організмі Час прийому їжі впливає на гормональний баланс в організмі
Вживати корисну їжу - важливо. Однак не менш важливо її приймати в певний час, стверджують американські дослідники з Каліфорнії. В ході експерим...
Здоров'я 05 квітня 2017, 14:08 (e-news.com.ua)
Сушка рук гарячим повітрям сприяє збільшенню кількості мікробів на шкірі Сушка рук гарячим повітрям сприяє збільшенню кількості мікробів на шкірі
При висушуванні рук потоком теплого повітря на поверхні шкіри утворюється висока концентрація мікробів, стверджують британські дослідники з уніве...
Здоров'я 05 квітня 2017, 13:53 (NeBoley.com.ua)
Кава шкідливий в період вагітності Кава шкідливий в період вагітності
Вживання кави під час вагітності може негативно позначитися на розвитку плоду, а також викликати передчасні пологи і поява немовляти з вагою нижч...
Здоров'я 05 квітня 2017, 14:56 (NeBoley.com.ua)
Вчені навчили штучний інтелект грати в StarCraft на рівні досвідчених гравців Вчені навчили штучний інтелект грати в StarCraft на рівні досвідчених гравців
Штучний інтелект самостійно освоїв різні тактики ведення бою.
Технології 05 квітня 2017, 15:16 (Зеркало недели)
Три кити бодібілдингу Три кити бодібілдингу
У сучасному спорті багато спортсменів починають цікавитися тим, як же зробити так, щоб максимально мало тренуватися, але при цьому набрати і пром...
Здоров'я 05 квітня 2017, 15:43 (e-news.com.ua)
Як же продовжити молодість Як же продовжити молодість
Сьогодні медицина в напрямку антіейдж творить справжні чудеса. Уколи краси і молодості, озонотерапія, гормональні ін'єкції - все це допомагає яко...
Здоров'я 05 квітня 2017, 16:33 (NeBoley.com.ua)
Що трапиться, коли на Землі відключиться інтернет Що трапиться, коли на Землі відключиться інтернет
Якщо відключити інтернет в одному окремо взятому будинку, люди напевно турбуватимуться через непрацюючі соціальних мереж. Але якщо на пару днів п...
Технології 05 квітня 2017, 00:49 (InternetUA)
В Ужгороді обікрали Інтернет-клуб В Ужгороді обікрали Інтернет-клуб
Оперативники Ужгородського відділу поліції встановили особу та розшукали чоловіка, який обікрав місцевий Інтернет-клуб
Технології 05 квітня 2017, 01:06 (InternetUA)
ферментативний пілінг ферментативний пілінг
Зниження активності протеолітичних ферментів є однією з причин уповільнення оновлення рогового шару.
Здоров'я 05 квітня 2017, 04:07 (NeBoley.com.ua)
Препарат від раку будуть закопувати через ніс Препарат від раку будуть закопувати через ніс
Ліки від раку (метотрексат) буде тепер випускатися не тільки у вигляді ін'єкцій, а й у вигляді крапель в ніс, повідомили фахівці.
Здоров'я 05 квітня 2017, 04:44 (NeBoley.com.ua)
Toshiba знайшла заставу для невиплачених кредитів Toshiba знайшла заставу для невиплачених кредитів
Керівництво Toshiba проведе зустріч з банками-кредиторами, щоб попросити їх взяти в заставу акції напівпровідникового та інших підрозділів і не в...
Технології 05 квітня 2017, 08:30 (InternetUA)
Samsung «знищила» надію побачити гнучкий смартфон в найближчі два роки Samsung «знищила» надію побачити гнучкий смартфон в найближчі два роки
Провідний інженер Samsung Display спростував чутки про те, що Samsung в цьому або наступному році може представити гнучкий смартфон, здатний розг...
Технології 05 квітня 2017, 09:39 (InternetUA)
Псевдопрацівник банку зняв з картки чоловіка 24 тисячі гривень Псевдопрацівник банку зняв з картки чоловіка 24 тисячі гривень
Нещодавно жертвами шахраїв стали двоє прикарпатців. Зловмисники, використовуючи різні шахрайські схеми, видурили та обікрали обох жертв на загаль...
Технології 05 квітня 2017, 09:10 (InternetUA)
6 порад для профілактики анемії 6 порад для профілактики анемії
Коли вміст червоних кров'яних клітин падає нижче норми, говорять про анемію.
Здоров'я 05 квітня 2017, 10:36 (NeBoley.com.ua)
Найкорисніші продукти для щоденного вживання Найкорисніші продукти для щоденного вживання
Щоб на довгі роки залишатися здоровими, красивими і в хорошій фізичній формі, дієтологи рекомендують їсти, принаймні, раз на день певні продукти.
Здоров'я 05 квітня 2017, 11:02 (NeBoley.com.ua)
Як привчити себе їсти менше? Як привчити себе їсти менше?
Головний ворог стрункості - підвищений апетит, який помітно гальмує процес схуднення.
Здоров'я 05 квітня 2017, 10:57 (NeBoley.com.ua)
Золоті нитки: що важливо знати Золоті нитки: що важливо знати
Для тих, хто піклується про свій зовнішній вигляд і стурбований старінням шкіри, є методи, які дозволяють "законсервувати" власний вік, як переда...
Здоров'я 05 квітня 2017, 11:52 (e-news.com.ua)
Аромати допомагають в боротьбі з мігренню Аромати допомагають в боротьбі з мігренню
Правильно підібрані аромати здатні надати бадьорості або допомогти розслабитися, підняти настрій, а також позбавити від мігрені або зняти м'язови...
Здоров'я 05 квітня 2017, 11:40 (NeBoley.com.ua)
Опубліковано відео посадки вже літала ракети Falcon 9 Опубліковано відео посадки вже літала ракети Falcon 9
SpaceX успішно запустила в космос літали ракету 30 березня.
Технології 05 квітня 2017, 12:32 (Зеркало недели)
Чому гречка так корисна для здоров я: думка медиків Чому гречка так корисна для здоров'я: думка медиків
Гречана крупа - відмінний дієтичний продукт, а її квіти і листя застосовуються в традиційній і народній медицині.
Здоров'я 05 квітня 2017, 12:09 (NeBoley.com.ua)
Оливкова олія корисна для здоров’я – висновки лікарів Оливкова олія корисна для здоров’я – висновки лікарів
Ще стародавні греки називали оливкову олію рідким золотом, пояснюючи це його величезною користю для здоров’я людини.
Здоров'я 05 квітня 2017, 12:02 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів