Архів новин 

новини: 27 грудня 2017 у рубриці:  

Як зрозуміти, чого потребує організм

Буває, на нас нападає пристрасне бажання з'їсти якийсь певний і, можливо, незвичний або нехарактерний для нашого раціону продукт.
Здоров'я 27 грудня 2017, 22:17 (NeBoley.com.ua)

Чому болить щока Чому болить щока
Щека є бічною частиною обличчя людини і інервується щічним або, так званим, буккальном нервом. Розташована щока між вухом і оком, а також спускає...
Здоров'я 27 грудня 2017, 21:27 (NeBoley.com.ua)
Що додати в чай, щоб він став лікувальним Що додати в чай, щоб він став лікувальним
Головне властивість чаю в тому, що якщо в нього додати кілька корисних деталей, він може стати справжнім еліксиром від всяких хвороб, як передає ...
Здоров'я 27 грудня 2017, 16:15 (e-news.com.ua)
Чому магазинне молоко шкодить здоров ю Чому магазинне молоко шкодить здоров'ю
Японський лікар Хіромі Шинья - відомий хірург, гастроентеролог і автор системи відновлення здоров'я, якої сам дотримувався все життя. Тільки уяві...
Здоров'я 27 грудня 2017, 19:54 (e-news.com.ua)
ТОП приватних клінік Києва ТОП приватних клінік Києва
Приватні медичні заклади все більше користуються популярністю серед жителів столиці.
Здоров'я 27 грудня 2017, 20:32 (NeBoley.com.ua)
Здоровий секс - здорове тіло Здоровий секс - здорове тіло
Крім ідеального способу для вираження любові між двома людьми і задоволення, секс корисний для здоров'я так само, як збалансоване харчування і сп...
Здоров'я 27 грудня 2017, 20:41 (Sex-news.ru)
Натуральні засоби для підняття гемоглобіну Натуральні засоби для підняття гемоглобіну
Буряк. Її можна як натирати на тертці, так і робити з неї буряковий сік. (Але не зловживайте буряковим соком, він дуже агресивний для травної сис...
Здоров'я 27 грудня 2017, 01:13 (e-news.com.ua)
Чим корисний селера дитині Чим корисний селера дитині
Дивовижна рослина, одна з небагатьох, в який корисно все - і корінь і стебла і листя. Але головне - він практично не має протипоказань Вітамінний...
Здоров'я 27 грудня 2017, 01:31 (e-news.com.ua)
Смартфон запобігає падіння в літньому віці Смартфон запобігає падіння в літньому віці
Щороку 1 з 3 літніх американців у віці старше 65 років переживає падіння.
Здоров'я 27 грудня 2017, 01:24 (NeBoley.com.ua)
Вчені відкрили механізм алкогольного ушкодження мозку Вчені відкрили механізм алкогольного ушкодження мозку
Давно відомо, що зловживання алкоголем може пошкоджувати головний мозок.
Здоров'я 27 грудня 2017, 01:46 (NeBoley.com.ua)
Ваш організм намагається щось сказати: зверніть увагу на ці 7 дзвіночків Ваш організм намагається щось сказати: зверніть увагу на ці 7 дзвіночків
Будь-яка проблема, яку ви вважаєте незначною, може привести надалі до серйозних захворювань.
Здоров'я 27 грудня 2017, 08:45 (NeBoley.com.ua)
Як впоратися із зимовим авітамінозом: корисні продукти на кожен день Як впоратися із зимовим авітамінозом: корисні продукти на кожен день
Щоб зимовий авітаміноз не застав вас зненацька, радимо обов'язково включити в меню продукти з нашої вибірки.
Здоров'я 27 грудня 2017, 10:22 (NeBoley.com.ua)
Як не зірватися з дієти? Корисні поради фахівців Як не зірватися з дієти? Корисні поради фахівців
Кожна людина, яка хоча б раз в житті намагався схуднути, знає, як це буває нелегко.
Здоров'я 27 грудня 2017, 11:24 (NeBoley.com.ua)
Які продукти багаті залізом Які продукти багаті залізом
Всі знають, що нестача в дитячому організмі заліза чревата анемією, або як ще називають цей стан - недокрів'ям. Що таке анемія і при чому тут же...