Архів новин 

новини: 22 грудня 2017 у рубриці:  

Севілья звільнила Беріццо

Едуардо Беріццо покинув пост головного тренера Севільї.
Футбол 22 грудня 2017, 23:45 (football.ua)

Болонья в меншості вирвала перемогу у К єво Болонья в меншості вирвала перемогу у К'єво
У матчі 18-го туру Серії А Болонья на виїзді обіграла К'єво з рахунком 3: 2.
Футбол 22 грудня 2017, 23:28 (football.ua)
Геліос припинив співпрацю з вісьмома гравцями Геліос припинив співпрацю з вісьмома гравцями
Відразу вісім гравців покинули Геліос по завершенні літньо-осінньої частини першості України.
Футбол 22 грудня 2017, 22:45 (football.ua)
Захарова розповіла про  мимими Захарова розповіла про "мимими"
Делегація із Сполученого Королівства розчулила російський МЗС.
Політика 22 грудня 2017, 22:40 (YTPO.ru)
Манчестер Юнайтед запропонує 25 мільйонів фунтів за 17-річного захисника Фулхема Манчестер Юнайтед запропонує 25 мільйонів фунтів за 17-річного захисника Фулхема
Під час січневого трансферного вікна Манчестер Юнайтед спробує придбати лівого захисника Фулхема Райана Сессеньона.
Футбол 22 грудня 2017, 22:38 (football.ua)
У Києві зменшилася кількість злочинів, - Крищенко У Києві зменшилася кількість злочинів, - Крищенко
У Національній поліції заявили, що в українській столиці в 2017 році значно зменшилася кількість злочинів, нападів і грабежів. Про це передає пре...
Київ 22 грудня 2017, 23:12 (УРА-Информ)
Apple завалюють судовими позовами Apple завалюють судовими позовами
Житель Лос-Анджелеса подав до суду на Apple після того, як компанія заявила, що знижувала продуктивність старих iPhone без згоди користувачів. По...
Наука та здоров'я 22 грудня 2017, 21:11 (glavnoe.ua)
Васі Марковичу - 25! Вітаємо! Васі Марковичу - 25! Вітаємо!
Напередодні Вася Маркович відсвяткував День народження. Йому виповнилося 25!. У цей день повинні збуватися мрії! Трохи більше року тому, Василь ...
Суспільство 22 грудня 2017, 21:07 (glavnoe.ua)
Зідан: Продовжимо боротьбу за чемпіонство, навіть якщо програємо Барселоні Зідан: Продовжимо боротьбу за чемпіонство, навіть якщо програємо Барселоні
Головний тренер мадридського Реала Зінедін Зідан вважає, що навіть у разі поразки від Барселони його команда не припинить боротьбу за чемпіонство.
Футбол 22 грудня 2017, 21:04 (football.ua)
Луньов підписав новий контракт з Зорею Луньов підписав новий контракт з Зорею
Нападаючий Зорі Максим Луньов підписав новий чотирирічний контракт з клубом.
Футбол 22 грудня 2017, 21:20 (football.ua)
Джонсон відмовився відвідати Крим Джонсон відмовився відвідати Крим
Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон відмовився від візиту до тимчасово окуповану Росією Ялту. Про це він сказав, відповідаючи ...
Політика 22 грудня 2017, 21:56 (УРА-Информ)
З якого віку можна давати дитині чай З якого віку можна давати дитині чай
Годуючи дитину, важко обмежуватися молоком і водою. У хід так само йдуть різноманітні соки з м'якоттю, а часом навіть і чаї. Але з якого віку і я...
Здоров'я 22 грудня 2017, 21:54 (NeBoley.com.ua)
Продукти, що підвищують чоловічу потенцію Продукти, що підвищують чоловічу потенцію
Потенція - це здатність організму до статевого акту. І сьогодні ми поговоримо про тих корисних продуктах, що підвищують чоловічу потенцію. Іноді ...
Здоров'я 22 грудня 2017, 22:07 (e-news.com.ua)
Гройсман бачить можливість своєї відставки Гройсман бачить можливість своєї відставки
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман стверджує, що залишить свій пост після закінчення часу свого прем'єрства. Про це він заявив спілкуючис...
Економіка 22 грудня 2017, 22:18 (УРА-Информ)
Телеканали покажуть Олімпіаду Телеканали покажуть Олімпіаду
Вболівальники вже можуть включати свої телевізори в очікуванні спортивних трансляцій.
Спорт 22 грудня 2017, 18:20 (YTPO.ru)
Реал - Барселона: прогноз букмекерів на матч чемпіонату Іспанії Реал - Барселона: прогноз букмекерів на матч чемпіонату Іспанії
Представляємо вашій увазі букмекерські котирування на головний матч першого кола чемпіонату Іспанії.
Футбол 22 грудня 2017, 19:00 (football.ua)
Гіггз пропонував МЮ купити Мбаппе і Жезуса, коли вони коштували в сумі 5 мільйонів фунтів Гіггз пропонував МЮ купити Мбаппе і Жезуса, коли вони коштували в сумі 5 мільйонів фунтів
Колишній тренер Манчестер Юнайтед Райан Гіггз хотів підписати нападників Габріела Жезуса і Киліана Мбаппе, коли вони були невідомими футболістами.
Футбол 22 грудня 2017, 19:14 (football.ua)
Фталати знижують рівень тестостерону Фталати знижують рівень тестостерону
Вплив фталатів, які зазвичай містяться в пластикових виробах та інших хімічних продуктах, асоціюється зі зниженим рівнем гормону тестостерону у ч...
Здоров'я 22 грудня 2017, 19:13 (NeBoley.com.ua)
Стали відомі суперники  Шахтаря  на підготовчому зборі в Туреччині Стали відомі суперники "Шахтаря" на підготовчому зборі в Туреччині
"Гірники" проведуть 2 контрольні гри.
Спорт 22 грудня 2017, 19:32 (ТСН.ua)
Прийом вітаміну D під час вагітності може бути корисний Прийом вітаміну D під час вагітності може бути корисний
Як відомо, вітамін D є жиророзчинних вітаміном, що утворюється переважно під дією сонячного світла. У натуральному вигляді він міститься лише в д...
Здоров'я 22 грудня 2017, 19:29 (e-news.com.ua)
Прикордонники обладнали всі пункти на кордоні з РФ системою біометричного контролю Прикордонники обладнали всі пункти на кордоні з РФ системою біометричного контролю
Українські прикордонники вже обладнали всі пункти пропусків на кордоні з Росією системою біометричного контролю. Проект запустять з 1 січня 2018 ...
Бізнес 22 грудня 2017, 19:49 (GIGAMIR)
Гройсман розповів про перегляд цін на газ для населення Гройсман розповів про перегляд цін на газ для населення
Ціна на газ буде залежати від коливань ціни на нього на європейських ринках.
Економіка 22 грудня 2017, 20:06 (УРА-Информ)
Кубок Дем яненко: Богданов і Алієв перемагають з Катандзаро Кубок Дем'яненко: Богданов і Алієв перемагають з Катандзаро
Екс-гравець збірної України Олександр Алієв, а також хавбек донецького Олімпіка Андрій Богданов беруть участь в аматорському турнірі.
Футбол 22 грудня 2017, 20:04 (football.ua)
У 2018 році причин для коливання курсу гривні немає, - Гройсман У 2018 році причин для коливання курсу гривні немає, - Гройсман
Об'єктивних причин для коливання курсу гривні в 2018 р. немає.
Економіка 22 грудня 2017, 20:18 (УРА-Информ)
Нойер відновиться до ЧС-2018 Нойер відновиться до ЧС-2018
За словами тренера збірної Німеччини Йоахіма Льова, Нойер приступить до тренувань в кінці лютого або на початку березня.
Футбол 22 грудня 2017, 20:33 (football.ua)
Комуністи знайшли заміну Зюганову Комуністи знайшли заміну Зюганову
У КПРФ визначилися з вибором кандидата в президенти Росії.
Політика 22 грудня 2017, 20:58 (YTPO.ru)
США насмішили кримінальний світ США насмішили кримінальний світ
Російських "злодіїв в законі" підвели під санкції.
Політика 22 грудня 2017, 20:55 (YTPO.ru)
Зоря посилилася камерунським півзахисником Зоря посилилася камерунським півзахисником
Опорний півзахисник Гель Ондуа підписав дворічний контракт з Зорею.
Футбол 22 грудня 2017, 20:49 (football.ua)
Запор при вагітності Запор при вагітності
Які причини запору при вагітності?. Запор - поширена проблема вагітних жінок, тому що гормон прогестерон здатний сповільнювати просування їжі по...