Архів новин 

новини: 27 червня 2022 у рубриці:  

Фахівці назвали несподівані причини зниження імунітету

Як діяти в даній ситуації. Ви часто миєте руки, тримаєтеся подалі від хворих людей, регулярно приймаєте вітаміни, але все одно часто хворієте? Іноді причини ослаблення імунної системи можуть бути не очевидні. Сьогодні поговоримо про 5 таких причин, які з...
Здоров'я 27 червня 2022, 08:23 (e-news.com.ua)

Довбик користується шаленим попитом серед турецьких клубів Довбик користується шаленим попитом серед турецьких клубів
Пропозиції щодо форварда надійшли також від клубів із Англії, Німеччини та Італії.
Футбол 27 червня 2022, 08:07 (football.ua)
Понад 150 снарядів на добу по Сумщині: одна людина загинула Понад 150 снарядів на добу по Сумщині: одна людина загинула
Росіяни продовжують тероризувати мирне населення України.
Україна 27 червня 2022, 07:20 (Зеркало недели)
Польський тенісист жертвуватиме гроші українцям за свої удари на Вімблдоні Польський тенісист жертвуватиме гроші українцям за свої удари на Вімблдоні
Хуберт Хуркач проведе оригінальну благодійну акцію.
Спорт 27 червня 2022, 08:02 (Зеркало недели)
Український спецназ працює в глибокому російському тилу - The Times Український спецназ працює в глибокому російському тилу - The Times
Росіяни не в змозі зрозуміти, як це відбувається.
Україна 27 червня 2022, 07:58 (Зеркало недели)
Дослідники розповіли, яка їжа найбільше подобається мозку Дослідники розповіли, яка їжа найбільше подобається мозку
Що ж корисніше для мозку. Цікаву особливість людського мозку виявили дослідники Єльського університету. Орган, який, здавалося б, повинен контро...
Здоров'я 27 червня 2022, 07:38 (e-news.com.ua)
Україна купила у Німеччини майже 3000 протитанкових гранатометів «Матадор» Україна купила у Німеччини майже 3000 протитанкових гранатометів «Матадор»
Загалом з початку повномасштабної війни Україна купила у Німеччини вже 8000 одиниць такої зброї..
Україна 27 червня 2022, 02:12 (Зеркало недели)
Найближчої доби в Україні буде сухо та спекотно Найближчої доби в Україні буде сухо та спекотно
У найближчі дві доби в Україні переважатиме суха спекотна погода, лише на південному сході країни, у Криму та місцями у Карпатах завтра дощ, пові...
Суспільство 27 червня 2022, 02:08 (glavnoe.ua)
Українська легенда НБА продає свої чемпіонські персні заради дітей, які постраждали від війни з РФ Українська легенда НБА продає свої чемпіонські персні заради дітей, які постраждали від війни з РФ
Знаменитий український баскетболіст Станіслав Медведенко виставив на благодійний аукціон свої два чемпіонські персні за перемогу в НБА.
Спорт 27 червня 2022, 01:21 (ТСН.ua)
Екс-зірка  Екс-зірка "
Валлійський нападник Гарет Бейл визначився зі своєю новою командою. Колишній гравець мадридського "
Спорт 27 червня 2022, 01:17 (ТСН.ua)
Удар носа: види, симптоми Удар носа: види, симптоми
Удар носа – один із видів травми, поряд з пораненнями та переломами. Належить до найчастіших ушкоджень верхніх дихальних шляхів, що обумовлено мі...
Здоров'я 27 червня 2022, 01:42 (e-news.com.ua)
Ноутбук: за якими критеріями визначитися з вибором? Ноутбук: за якими критеріями визначитися з вибором?
Ноутбук: за якими критеріями визначитися з вибором? Чому все більше сучасних людей вибирають саме ноутбуки, а не стаціонарні комп'ютери? Відпові...
Технології 27 червня 2022, 01:39 (e-news.com.ua)
Принципи очищення організму Принципи очищення організму
Задумалися про необхідність приділити час та сили турботі про своє здоров'я? Відмінне рішення, достатньо визначтеся з методами. Наш організм щод...
Здоров'я 27 червня 2022, 02:31 (e-news.com.ua)
Бійці Іноземного Легіону були вражені жорстокістю війни в Україні Бійці Іноземного Легіону були вражені жорстокістю війни в Україні
Легіонери багато в чому не були готові до бойових дій під постійними артилерійськими обстрілами.
Світ 27 червня 2022, 06:40 (Зеркало недели)
Для українців з 1 липня в Польщі відмінять безкоштовний проїзд залізницею Для українців з 1 липня в Польщі відмінять безкоштовний проїзд залізницею
Починаючи з 1 липня українці їздитимуть на загальних умовах.
Світ 27 червня 2022, 00:17 (Зеркало недели)
Життя білорусів нічого не варте для Кремля Життя білорусів нічого не варте для Кремля
Окупанти вже все вирішили.
Україна 27 червня 2022, 00:58 (Зеркало недели)
Лікування кісти передміхурової залози Лікування кісти передміхурової залози
Кіста передміхурової залози – це інкапсульоване порожнє утворення, заповнене рідиною, яке локалізується у простаті. Цій патології, за даними стат...
Здоров'я 27 червня 2022, 00:55 (e-news.com.ua)
Віагра виявилася ефективною у профілактиці хвороби Альцгеймера Віагра виявилася ефективною у профілактиці хвороби Альцгеймера
Про те, що прийом віагри допомагає знизити ризик розвитку старечого недоумства, повідомила група вчених нейрофізіологів з Америки.. Подробицями р...
Здоров'я 27 червня 2022, 00:43 (e-news.com.ua)
5 секретів, як успішно одягатися на роботу 5 секретів, як успішно одягатися на роботу
Справа не тільки у ваших здібностях, а й у тому, як ви виглядаєте. Більшість роботодавців вимагають дотримуватись дрес-коду. Та й взагалі, розмо...
Здоров'я 27 червня 2022, 00:37 (e-news.com.ua)
Оливкова олія: переваги краси, подаровані природою Оливкова олія: переваги краси, подаровані природою
Те, що робить таке стародавнє масло чудовим засобом для зовнішності, це унікальне поєднання природних атрибутів. Якщо ви шукаєте вільну альтернат...
Здоров'я 27 червня 2022, 00:33 (e-news.com.ua)
Чому розумові зусилля викликають потяг до солодкого Чому розумові зусилля викликають потяг до солодкого
При стресі у нас зовсім не випадково з'являється апетит на солодке. Щоб людина могла зосереджено думати, відчуваючи напругу, мозку потрібна глюк...
Здоров'я 27 червня 2022, 00:33 (e-news.com.ua)
Щитовидна залоза: симптоми та ознаки неправильної роботи щитовидки Щитовидна залоза: симптоми та ознаки неправильної роботи щитовидки
Щитовидна залоза дуже впливає на багато функцій нашого організму. При цьому неправильне харчування, несприятлива екологія, спадковість та інші ф...
Здоров'я 27 червня 2022, 00:37 (e-news.com.ua)
ЗСУ завдали нищівного удару окупантам у Павлівки на Бахмутському напрямку - Генштаб ЗСУ завдали нищівного удару окупантам у Павлівки на Бахмутському напрямку - Генштаб
Генштаб ЗСУ надав зведення про стан справ на фронтах до 18:00 сто двадцять третьої доби героїчного протистояння Української нації російському вій...
Політика 27 червня 2022, 00:49 (glavnoe.ua)
NYT: Україні допомагає мережа командос із країн НАТО NYT: Україні допомагає мережа командос із країн НАТО
В Україні працює мережа військових інструкторів з американського ЦРУ та спецназів країн НАТО. Про це пише газета New York Times, пославшись на св...
Політика 27 червня 2022, 00:45 (glavnoe.ua)
Не обійшлося без скандалу: український боксер завоював чемпіонський пояс після 12 поразок поспіль Не обійшлося без скандалу: український боксер завоював чемпіонський пояс після 12 поразок поспіль
44-річний український боксер Віктор Плотніков став володарем титулу WBU у першій середній вазі.
Спорт 27 червня 2022, 01:13 (ТСН.ua)
Перукарі розкривають секрет красивого волосся Перукарі розкривають секрет красивого волосся
Кожна дівчина мріє про те, щоб її волосся було довгим і здоровим. Адже саме вони підкреслюють жіночу красу і привертають до себе. Навіть якщо на ...
Здоров'я 27 червня 2022, 01:09 (e-news.com.ua)
Омега-3 жирні кислоти можуть знизити ризик розвитку небезпечної хвороби Омега-3 жирні кислоти можуть знизити ризик розвитку небезпечної хвороби
Хвороба Альцгеймера є серйозним неврологічним захворюванням, яке вражає дедалі більше людей. При цьому омега-3 жирні кислоти можуть знизити ризик...
Здоров'я 27 червня 2022, 00:26 (NeBoley.com.ua)
Монако лідирує у боротьбі за Белотті Монако лідирує у боротьбі за Белотті
"Монегаскі" хочуть підписати нападаючого Торіно вільним агентом.
Футбол 27 червня 2022, 00:42 (football.ua)
Дембеле не влаштувала пропозиція Челсі щодо зарплати Дембеле не влаштувала пропозиція Челсі щодо зарплати
Французький півзахисник хоче заробляти більше, якщо перейде до складу "синіх".
Футбол 27 червня 2022, 00:42 (football.ua)
Хмара тегів