Архів новин 

новини: 2 травня 2022 у рубриці:  

У Конгрес США внесли резолюцію щодо використання американської армії в Україні

Раніше американська влада заявляла, що не відправлятиме армію США воювати в Україну.
Україна 02 травня 2022, 01:45 (Зеркало недели)

Процедура відбілювання зубів: що це? Процедура відбілювання зубів: що це?
Процедура відбілювання зубів: що це? Правильний та регулярний догляд за зубами – запорука гарної посмішки. З цим твердженням сперечатися важко, ...
Суспільство 02 травня 2022, 01:37 (e-news.com.ua)
Росія намагається вийти на межі Херсонської області, щоб наступати на Кривий Ріг та Миколаїв – Генштаб Росія намагається вийти на межі Херсонської області, щоб наступати на Кривий Ріг та Миколаїв – Генштаб
На Миколаївському напрямку агресор проводить перегрупування своїх підрозділів.
Україна 02 травня 2022, 01:06 (Зеркало недели)
Уряд надав портфельні гарантії банкам-кредиторам для підтримки підприємців Уряд надав портфельні гарантії банкам-кредиторам для підтримки підприємців
Йдеться про підтримку мікро-, малого та середнього бізнесу.
Україна 02 травня 2022, 01:11 (Зеркало недели)
Безпечне та ефективне лікування ревматоїдного артриту Безпечне та ефективне лікування ревматоїдного артриту
Нова комбінація препаратів дозволяє дешево, ефективно та відносно безпечно лікувати ревматоїдний артрит, застосовуючи менші дози кожного з ліків ...
Здоров'я 02 травня 2022, 01:31 (e-news.com.ua)
Статини допомагають при синдромі Нунан Статини допомагають при синдромі Нунан
Статини, препарати зниження «поганого» холестерину, можуть звертати назад розвиток інтелектуальних порушень при синдромі Нунан. Такими є результ...
Здоров'я 02 травня 2022, 01:30 (e-news.com.ua)
Причини, які заважають прибрати жир на животі Причини, які заважають прибрати жир на животі
Зрадницький жир на животі аж ніяк не допомагає нашій самооцінці. Тому позбутися його – справа честі! Але якщо, не дивлячись на всі ваші старання,...
Здоров'я 02 травня 2022, 00:34 (e-news.com.ua)
Лампард — вболівальникам Челсі: Сподіваюсь, ви зрозумієте Лампард — вболівальникам Челсі: Сподіваюсь, ви зрозумієте
Наставник Евертону висловився після перемоги над "синіми".
Футбол 02 травня 2022, 00:40 (football.ua)
Удінезе — Інтер 1:2 Відео голів та огляд матчу Удінезе — Інтер 1:2 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги найкращі моменти поєдинку.
Футбол 02 травня 2022, 00:40 (football.ua)
Хмара тегів