Архів новин 

новини: 6 липня 2018 у рубриці:  

Валенсія готова вислухати пропозиції щодо Дзадзен, але гравець не виставлений на трансфер

Генеральний директор Валенсії Матьє Алеманнія прокоментував чутки про продаж форварда Сімоне Дзадзен.
Футбол 06 липня 2018, 17:07 (football.ua)

План Черчесова на матч  Росія - Хорватія  розсекретили План Черчесова на матч "Росія - Хорватія" розсекретили
Стало відомо, що гарантує успіх національної збірної.
Спорт 06 липня 2018, 17:03 (YTPO.ru)
День народження Сильвестра Сталлоне: ТОП-10 кращих ролей іменинника День народження Сильвестра Сталлоне: ТОП-10 кращих ролей іменинника
Знаменитому американському актору, сценаристу і режисеру, лауреату премій «Золотий Глобус» і «Сезар», номінанту на «Оскар» Сильвестру Сталлоне сь...
Шоу-бізнес 06 липня 2018, 16:36 (tv.ua)
Букмекери: Роналду перейшов до Ювентуса Букмекери: Роналду перейшов до Ювентуса
Гучна трансферна сага цього літа, здається, підійшла до кінця. Угода з переходом Кріштіану Роналду в Ювентус відбулася. Так вважають букмекери.
Футбол 06 липня 2018, 16:33 (football.ua)
Реал після продажу Роналду зробить все, щоб підписати Неймара Реал після продажу Роналду зробить все, щоб підписати Неймара
Реал знову вступить в переговори з ПСЖ.
Футбол 06 липня 2018, 16:58 (football.ua)
Динамо і Шахтар ведуть боротьбу за бразильського захисника - Globo Динамо і Шахтар ведуть боротьбу за бразильського захисника - Globo
Лівий захисник Атлетіко Паранаенсе може продовжити кар'єру в одному з топ-клубів УПЛ.
Футбол 06 липня 2018, 15:28 (football.ua)
Росія знищить Великобританію після ЧС-2018 Росія знищить Великобританію після ЧС-2018
Королівської розвідки стали відомі плани Москви.
Політика 06 липня 2018, 15:24 (YTPO.ru)
Туреччина заготовила Америці жорстку відповідь Туреччина заготовила Америці жорстку відповідь
Приєднуватися до антиросійським санкцій турки не збираються.
Політика 06 липня 2018, 16:25 (YTPO.ru)
У Москві напали на актора з серіалу  Солдати У Москві напали на актора з серіалу "Солдати"
Акторові травмували ніс.
Події 06 липня 2018, 16:17 (YTPO.ru)
Суші з сюрпризом, або як не стати жертвою заморських делікатесів Суші з сюрпризом, або як не стати жертвою заморських делікатесів
Ось правду кажуть, ні від чого в цьому житті зарікатися не можна. Іноді найбезглуздіші ситуації можуть статися саме з вами. У мене так і сталося....
Суспільство 06 липня 2018, 16:11 (e-news.com.ua)
Макс Барських з ангелом на грудях розділ дівчат в тізері нового кліпу Макс Барських з ангелом на грудях розділ дівчат в тізері нового кліпу
Співак проанонсував свій новий трек під назвою "напівроздягнені".
Світські хроніки 06 липня 2018, 16:10 (ТСН.ua)
США і Китай розв язали війну США і Китай розв'язали війну
Відносини двох країн загострилися до межі.
Економіка 06 липня 2018, 16:29 (YTPO.ru)
Джессіка Альба зізналася, що піддавалася домаганням з 13 років Джессіка Альба зізналася, що піддавалася домаганням з 13 років
За свою довгу кар'єру актриса багато разів стикалася з харассмент.
Світські хроніки 06 липня 2018, 13:14 (ТСН.ua)
Які хвороби приносять кішки? Які хвороби приносять кішки?
Виявляється, ці тварини є переносниками багатьох бактеріальних, інфекційних, вірусних, грибкових захворювань.
Здоров'я 06 липня 2018, 13:09 (NeBoley.com.ua)
Санта Дімопулос розповіла, як ставиться до пліток Санта Дімопулос розповіла, як ставиться до пліток
Екс-учасниця групи «ВІА Гра» Санта Дімопулос поділилася з шанувальниками подробицями особистого життя. Так, на особистій сторінці в Instagram сп...
Шоу-бізнес 06 липня 2018, 13:06 (tv.ua)
Фізичні навантаження дозволяють позбутися від пристрасті до шкідливої ??їжі Фізичні навантаження дозволяють позбутися від пристрасті до шкідливої ??їжі
Згідно з даними, отриманими в результаті досліджень, недавно проведених співробітниками Університету Лідса, люди, які отримують задоволення від т...
Спорт 06 липня 2018, 13:03 (e-news.com.ua)
Вербич: У нас кожен гравець атаки може  робити різницю Вербич: У нас кожен гравець атаки може "робити різницю"
Півзахисник Динамо Беньямін Вербич поділився своїми враженнями від гри проти китайського Тяньцзінь Цюаньцзянь.
Футбол 06 липня 2018, 13:31 (football.ua)
Ребич: Мені подобається, коли порівнюють мене і Оліча Ребич: Мені подобається, коли порівнюють мене і Оліча
Нападаючий Анте Ребич поділився думкою про порівняннях з Івіцею Олічем.
Футбол 06 липня 2018, 13:29 (football.ua)
Срна почав тренування з  Кальярі Срна почав тренування з "Кальярі"
Даріо вже працює з новим клубом.
Спорт 06 липня 2018, 14:03 (ТСН.ua)
 Ще не пізно . Паламар дав цінну пораду Порошенко "Ще не пізно". Паламар дав цінну пораду Порошенко
«Про інформаційну політику України. Очевидно, що при владі немає можливості і / або бажання зробити роботу Міністерства інформполітики динамічно...
Політика 06 липня 2018, 14:38 (glavnoe.ua)
У Луврі створили екскурсію за мотивами кліпу Бейонсе і Джей Зі У Луврі створили екскурсію за мотивами кліпу Бейонсе і Джей Зі
Зіркове подружжя залишили свій внесок в легендарному музеї Парижа.
Світські хроніки 06 липня 2018, 14:33 (ТСН.ua)
 Єдина Росія  займеться випадками завищення вартості квартир "Єдина Росія" займеться випадками завищення вартості квартир
Закон про нову систему фінансування житлового будівництва не може бути причиною істотного зростання цін.
Політика 06 липня 2018, 14:29 (YTPO.ru)
Роналду в Ювентусі? Голосно і ризиковано Роналду в Ювентусі? Голосно і ризиковано
Сергій Шевченко - про можливе топ-трансфер цього літа з точки зору італійського клубу.
Футбол 06 липня 2018, 14:23 (football.ua)
Путін достроково дізнався переможця ЧС Путін достроково дізнався переможця ЧС
Політику розповіли про це зірки спорту.
Спорт 06 липня 2018, 14:20 (YTPO.ru)
Бруно Перес перейшов в Сан-Паулу Бруно Перес перейшов в Сан-Паулу
Захисник Роми продовжить кар'єру у себе на батьківщині.
Футбол 06 липня 2018, 14:16 (football.ua)
Голодюк полетів на збір з Карпатами, незважаючи на недавній відхід з клубу Голодюк полетів на збір з Карпатами, незважаючи на недавній відхід з клубу
Схоже, що Карпатам все-таки вдалося переконати півзахисника Олега Голодюка продовжити виступи за львівську команду.
Футбол 06 липня 2018, 14:51 (football.ua)
Соловйов відповів Рубинштейну за нашу збірну Соловйов відповів Рубинштейну за нашу збірну
Віртуози слова зійшлися з приводу футболу.
Спорт 06 липня 2018, 15:14 (YTPO.ru)
Смалийчук: Готру уволил я, болельщиков прошу простить пацана Смалийчук: Готру уволил я, болельщиков прошу простить пацана
Вице-президент Карпат Олег Смалийчук рассказал о скандале с голкипером Михаилом Готрой.
Футбол 06 липня 2018, 14:48 (football.ua)
Хмара тегів