Архів новин 

новини: 19 липня 2018 у рубриці:  

Київрада відмовилася скасувати подорожчання проїзду

Заборона на підвищення тарифів на перевезення пасажирів у міському транспорті підтримали 24 депутати при 61 необхідних.
Київ 19 липня 2018, 13:52 (Корреспондент.net)

Три гравця Динамо перейдуть в Зорю Три гравця Динамо перейдуть в Зорю
Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов розповів і майбутніх трансферах клубу.
Футбол 19 липня 2018, 13:48 (football.ua)
Лікарі поділилися ще одним секретом довголіття Лікарі поділилися ще одним секретом довголіття
Вчені з Гарвардського університету стверджують, що періодичне голодування може підвищити продуктивність, продовжити роки життя і поліпшити загаль...
Здоров'я 19 липня 2018, 13:31 (NeBoley.com.ua)
Артур: Перейти в Барселону мене переконав Неймар Артур: Перейти в Барселону мене переконав Неймар
Новачок Барселони Артур розповів, хто допомагав йому прийняти рішення перебратися в стан чемпіонів Іспанії.
Футбол 19 липня 2018, 13:27 (football.ua)
Віталій Портников: Енергія зв язку Віталій Портников: Енергія зв'язку
Чи потрібно мені, вже не юному журналісту, навченого багаторічним досвідом спостереження за світовою політичною сценою, кричати, що король голий,...
Політика 19 липня 2018, 13:46 (glavnoe.ua)
5 цікавих фактів про Бенедикт Камбербетч 5 цікавих фактів про Бенедикт Камбербетч
Сьогодні, 19 липня, британський актор Бенедикт Камбербетч святкує своє 42-річчя. Загадковий Шерлок Холмс, чудовий доктор Стрендж, цікавий Патрік ...
Шоу-бізнес 19 липня 2018, 12:04 (tv.ua)
Греція зажадала від Захарової поваги Греція зажадала від Захарової поваги
Дипломатичний скандал продовжує набирати обертів.
Політика 19 липня 2018, 12:25 (YTPO.ru)
Мілевського вигнали з Динамо-Брест Мілевського вигнали з Динамо-Брест
Схоже причини розставання Артема Мілевського і Динамо-Брест в дисципліні.
Футбол 19 липня 2018, 12:39 (football.ua)
Варан: Я зустрічав 25-30-річних інопланетян, але тут зустрів 19-річного Варан: Я зустрічав 25-30-річних інопланетян, але тут зустрів 19-річного
Захисник збірної Франції і мадридського Реала Рафаель Варан розповів про виступи разом з Килианом Мбаппе.
Футбол 19 липня 2018, 12:36 (football.ua)
Російські силовики проводять обшук в будинку фігуранта  справи Хізб ут-Тахрір Російські силовики проводять обшук в будинку фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір"
Російські силовики в селі Верхня Кутузовка проводять обшук в будинку фігуранта ялтинського «справи Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва.
Суспільство 19 липня 2018, 12:53 (glavnoe.ua)
Керівництво Валенсії вирушило в Париж на фінальні переговори по Гедешу Керівництво Валенсії вирушило в Париж на фінальні переговори по Гедешу
"Лос чес" не залишають надій знову підписати півзахисника ПСЖ Гонсалу Гедеша.
Футбол 19 липня 2018, 13:18 (football.ua)
Латвія полюбить Росію з подачі США Латвія полюбить Росію з подачі США
Ненависть до росіян зникне за однієї умови.
Політика 19 липня 2018, 13:11 (YTPO.ru)
Бущан: Нова форма принесе нам багато великих перемог Бущан: Нова форма принесе нам багато великих перемог
Голкіпер київського Динамо Георгій Бущан поділився враженнями від відкритого тренування і презентації нової форми.
Футбол 19 липня 2018, 13:03 (football.ua)
Вчені знайшли причину появи прищів Вчені знайшли причину появи прищів
За появу прищів на шкірі відповідає загальний баланс мікрофлори на шкірі людини, а не наявність або відсутність конкретних бактерій. До такого ви...
Здоров'я 19 липня 2018, 09:46 (e-news.com.ua)
Працівників комерційних компаній можуть почати звільняти «в зв язку з втратою довіри» Працівників комерційних компаній можуть почати звільняти «в зв'язку з втратою довіри»
Мінпраці розглядає можливість введення нової норми на прохання представників бізнесу.
Суспільство 19 липня 2018, 09:37 (JustMedia)
Трамп намагається реабілітуватися після зустрічі з Путіним Трамп намагається реабілітуватися після зустрічі з Путіним
Президент США звинуватив російського лідера у втручанні в вибори.
Політика 19 липня 2018, 10:07 (YTPO.ru)
В Україні почали серійне виробництво боєприпасів за стандартами НАТО В Україні почали серійне виробництво боєприпасів за стандартами НАТО
В Україні розпочато серійне виробництво боєприпасів за стандартами НАТО. Про це йдеться в повідомленні "Укроборонпрому" в Facebook.
Політика 19 липня 2018, 09:59 (glavnoe.ua)
У Харкові затримані нелегали з Бангладеш У Харкові затримані нелегали з Бангладеш
Співробітники оперативно-розшукової підрозділи Східного регіонального управління Держприкордонслужби України затримали в Харкові чотирьох нелегал...
Події 19 липня 2018, 10:14 (glavnoe.ua)
Росія підтримає Марію Бутини Росія підтримає Марію Бутини
Росіянка давно була "під ковпаком" у американських спецслужб.
Політика 19 липня 2018, 10:39 (YTPO.ru)
До безкоштовній програмі охорони здоров я може підключитися медичний центр преміум-класу на Оболоні До безкоштовній програмі охорони здоров'я може підключитися медичний центр преміум-класу на Оболоні
Клініка MEDIKOM розглядає можливість поповнення рядів приватних медичних установ, які вже ведуть безкоштовні прийоми в Києві.
Київ 19 липня 2018, 10:35 (Корреспондент.net)
Олександрія: Сезон надії Олександрія: Сезон надії
Роман Петренко - про те, в якому вигляді олександрійці входять в новий сезон.
Футбол 19 липня 2018, 10:28 (football.ua)
Кетамін для схуднення: внутрішнє і зовнішнє застосування Кетамін для схуднення: внутрішнє і зовнішнє застосування
Однією з причин набору зайвих кілограмів є зашлакованості організму. Позбутися від шлаків - це повернути нормальну вагу, поліпшити роботу органів...
Здоров'я 19 липня 2018, 11:27 (NeBoley.com.ua)
Моуріньо - про Погба: Сподіваюся, він розуміє, чому був такий чудовий Моуріньо - про Погба: Сподіваюся, він розуміє, чому був такий чудовий
Головний тренер МЮ Жозе Моуріньо поділився враженнями від гри хавбека Поля Погба на чемпіонаті світу.
Футбол 19 липня 2018, 11:21 (football.ua)
Названа причина початку Третьої світової війни Названа причина початку Третьої світової війни
Президент США знайшов несподіваний привід, за яким може спалахнути світову пожежу.
Політика 19 липня 2018, 11:16 (YTPO.ru)
Дієта після інфаркту: харчування і його режим, зразкове меню на тиждень Дієта після інфаркту: харчування і його режим, зразкове меню на тиждень
Інфаркт міокарда - гостре порушення серцевого кровообігу, внаслідок якого без харчування залишається ділянка міокарда, який відмирає (некротизиру...
Здоров'я 19 липня 2018, 11:36 (e-news.com.ua)
Данилко о своих президентских амбициях: Я ничего в этом страшного не вижу 3Данилко о своих президентских амбициях: Я ничего в этом страшного не вижу
Артист также прокомментировал распространившуюся информацию об уходе Верки Сердючки со сцены.
Світські хроніки 19 липня 2018, 10:12 (ТСН.ua)
«Перемога» програла. Мешканці Єкатеринбурга, яку не посадили в літак по оплаченому квитку, відшкодували всі збитки «Перемога» програла. Мешканці Єкатеринбурга, яку не посадили в літак по оплаченому квитку, відшкодували всі збитки
Авіакомпанія заплатила жінці суму реального збитку, а також упущену від відрядження вигоду.
Суспільство 19 липня 2018, 11:34 (JustMedia)
Варан: Мене дратує, коли мені кажуть, що я повинен бути, як Рамос Варан: Мене дратує, коли мені кажуть, що я повинен бути, як Рамос
Захисник збірної Франції і мадридського Реала Рафаель Варан розповів про свою гру на чемпіонаті світу.
Футбол 19 липня 2018, 11:51 (football.ua)
Лідер С14 вдарив журналіста біля суду в Києві Лідер С14 вдарив журналіста біля суду в Києві
Конфлікт між журналістом Громадського та Євгеном Карасем стався під час обрання запобіжного заходу координатору С14.
Київ 19 липня 2018, 11:49 (Корреспондент.net)
Хмара тегів