Архів новин 

новини: 2 листопада 2018 у рубриці:  

Фіорентина - Рома: прогноз букмекерів на матч чемпіонату Італії

Вашій увазі букмекерські котирування на матч 11-го туру Серії А між Фіорентиною і Ромою.
Футбол 02 листопада 2018, 08:46 (football.ua)

Шовковський пішов на курси тренерів Шовковський пішов на курси тренерів
По завершенню курсів СаШо отримає диплом категорії PRO.
Спорт 02 листопада 2018, 08:37 (ТСН.ua)
Сергій Рачинський: Про українську еліту і народ Сергій Рачинський: Про українську еліту і народ
Луценко студентам УКУ: «Наші політики зациклені на утриманні влади. Навіщо політик приходить до влади? Щоб щось зробити. Це в світі. У нас, на жа...
Україна 02 листопада 2018, 06:45 (Odessa Daily)
 Я б поки не робив цього : Ломаченко дав пораду Усіку "Я б поки не робив цього": Ломаченко дав пораду Усіку
Василь не бачить Сашу в суперважкоатлет.
Спорт 02 листопада 2018, 08:00 (ТСН.ua)
Де Брюйне отримав травму коліна в матчі проти Фулхема Де Брюйне отримав травму коліна в матчі проти Фулхема
Півзахисник Манчестер Сіті Кевін де Брейне був змушений достроково залишити поле в матчі Кубка Ліги проти Фулхема.
Футбол 02 листопада 2018, 08:31 (football.ua)
Тяга до солодкого під час стресу обумовлена ??активністю гормонів Тяга до солодкого під час стресу обумовлена ??активністю гормонів
Підвищена потреба в солодощах під час стресу є звичайною реакцією тіла на гормональні зміни, стверджують дослідники. Вчені Monell Chemical Senses...
Здоров'я 02 листопада 2018, 00:57 (e-news.com.ua)
Жерар Деулофеу: Кожен день ЗМІ писали, що я - новий Мессі Жерар Деулофеу: Кожен день ЗМІ писали, що я - новий Мессі
Півзахисник Уотфорда Жерар Деулофеу - про час проведеному в Барселоні.
Футбол 02 листопада 2018, 00:57 (football.ua)
Раціон харчування впливає на прогресування розсіяного склерозу Раціон харчування впливає на прогресування розсіяного склерозу
Для людей, які страждають на розсіяний склероз, такі прояви захворювання як оніміння, підвищена стомлюваність, труднощі при ходьбі можуть значно ...
Здоров'я 02 листопада 2018, 00:53 (e-news.com.ua)
Харківські поліцейські пройшли тактико-спеціальні навчання Харківські поліцейські пройшли тактико-спеціальні навчання
У Харківському національному університеті внутрішніх справ відпрацьовувалися дії поліцейських із забезпечення громадської безпеки та порядку під ...
Суспільство 02 листопада 2018, 00:44 (glavnoe.ua)
Вчені: чоловіки низького зросту більш злі і агресивні, ніж високі Вчені: чоловіки низького зросту більш злі і агресивні, ніж високі
Вчені провели дослідження, в ході яких з'ясувалося, що люди чоловічої статі з низьким зростанням більш агресивні і роздратовані, ніж персони по в...
Здоров'я 02 листопада 2018, 01:12 (NeBoley.com.ua)
Вчені: чоловіки-спортсмени є ідеальними кандидатами на роль батьків Вчені: чоловіки-спортсмени є ідеальними кандидатами на роль батьків
Був виявлений зв'язок між тим, коли і як часто майбутній батько займається спортом, і здоров'ям його дітей.
Здоров'я 02 листопада 2018, 01:03 (NeBoley.com.ua)
Павло Поламарчук: Депутат Крук і хроніка сюрреалізму Павло Поламарчук: Депутат Крук і хроніка сюрреалізму
Отже, сесія Одеської міськради. Депутат Крук, з сумно відомої в Одесі сверхкоррумпірованной сімейки, на якому ніде хреста ставити, вимагає зняти...
Україна 02 листопада 2018, 02:42 (Odessa Daily)
В Киеве эвакуировали около 2000 человек из-за  минирования  железнодорожного вокзала В Киеве эвакуировали около 2000 человек из-за "минирования" железнодорожного вокзала
В Киеве из-за сообщения о заминировании на железнодорожном вокзале эвакуировали около 2000 пассажиров и 200 человек персонала, а также перекрыли ...
Події 02 листопада 2018, 01:03 (glavnoe.ua)
Альмерія і Вільярреал на двох забили шість м ячів Альмерія і Вільярреал на двох забили шість м'ячів
Завершився перший матч 1/16 Кубка Іспанії між Альмерією і Вільярреалом (3: 3).
Футбол 02 листопада 2018, 00:11 (football.ua)
Хаві: Бачу в Артура себе Хаві: Бачу в Артура себе
Легенда Барселони Хаві зізнався, що півзахисник "блаугранас" Артур Мело нагадує йому самого себе.
Футбол 02 листопада 2018, 00:26 (football.ua)
Ольсен: В Ромі я опинився під великим тиском Ольсен: В Ромі я опинився під великим тиском
Голкіпер Роми Робін Ольсен зазначив, що замінити Аліссон - завдання не з простих.
Футбол 02 листопада 2018, 00:41 (football.ua)
 Шахтар  -  Динамо : Кадар не зіграє, Ракицький  обнулився "Шахтар" - "Динамо": Кадар не зіграє, Ракицький "обнулився"
Розповідаємо, хто пропустить поєдинок і має по три попередження.
Спорт 02 листопада 2018, 00:41 (ТСН.ua)
Хмара тегів