Архів новин 

новини: 16 листопада 2018 у рубриці:  

Україна U-21 в меншості упустила перемогу

Молодіжна збірна України не су крейди втримати перевагу в два м'ячі.
Футбол 16 листопада 2018, 19:25 (football.ua)

Долар дав росіянам останній шанс перед Новим роком Долар дав росіянам останній шанс перед Новим роком
Дешевше, ніж зараз, він вже коштувати не буде.
Економіка 16 листопада 2018, 19:20 (YTPO.ru)
Від вакцинації в Україні ніхто не помер - Супрун Від вакцинації в Україні ніхто не помер - Супрун
З 1991 року в Україні не зафіксовано жодного смертельного випадок через вакцинацію, стверджує Уляна Супрун.
Наука 16 листопада 2018, 18:15 (Корреспондент.net)
Траса Харків-Охтирка, або якими будуть обласні дороги в Україні в найближчі 5 років Траса Харків-Охтирка, або якими будуть обласні дороги в Україні в найближчі 5 років
Дорога зразок - чи якими стануть інші траси після ремонтів.
Суспільство 16 листопада 2018, 18:46 (glavnoe.ua)
Хороший Поганий злий. Три відставки в клубах Серії А Хороший Поганий злий. Три відставки в клубах Серії А
Сергій Шевченко - про змінах тренерів в Удінезе, К'єво і Емполі.
Футбол 16 листопада 2018, 18:36 (football.ua)
Боєць ВМС ЗСУ розкрадав на продаж катер, на якому сам і служив Боєць ВМС ЗСУ розкрадав на продаж катер, на якому сам і служив
В Одесі затримали військовослужбовця, який намагався продати снаряди з військового катера. "У четвер, 15 листопада, затримали військового під ча...
Суспільство 16 листопада 2018, 15:34 (glavnoe.ua)
Вигнання України з Азова збереже мир Вигнання України з Азова збереже мир
Запобігти конфлікту можна одним-єдиним способом.
Політика 16 листопада 2018, 15:55 (YTPO.ru)
Американська газета почала підтримку матчу Жирона - Барселона в Майамі Американська газета почала підтримку матчу Жирона - Барселона в Майамі
У США дуже хочуть побачити матч Приклади.
Футбол 16 листопада 2018, 16:45 (football.ua)
Зірка серіалу «Хто ти?» Олег Примогенов: Мій герой дуже складний Зірка серіалу «Хто ти?» Олег Примогенов: Мій герой дуже складний
Олег Примогенов - один з найвідоміших і затребуваних українських акторів. Тільки подумати - в його фільмографії понад 160 робіт! Уже в понеділок,...
Світські хроніки 16 листопада 2018, 16:40 (tv.ua)
Вчені навчилися передбачати появу раку Вчені навчилися передбачати появу раку
Фахівці простежили за молекулами, що транспортують глюкозу по організму, і зробили відкриття.
Наука 16 листопада 2018, 17:06 (Корреспондент.net)
Президент Мілана: Ібрагімович - фантастичний, але мій абсолютний фаворит - Сусо Президент Мілана: Ібрагімович - фантастичний, але мій абсолютний фаворит - Сусо
Бос "россо-нері" Паоло Скароні високо оцінив півзахисника команди Сусо.
Футбол 16 листопада 2018, 17:27 (football.ua)
Ловрен - Рамосу:  Ха-ха! 3: 2! Ти майстер говорити на прес-конференції. Звичайний ***** " Ловрен - Рамосу: "Ха-ха! 3: 2! Ти майстер говорити на прес-конференції. Звичайний ***** "
Захисник збірної Хорватії різко відповів капітанові Іспанії.
Футбол 16 листопада 2018, 17:46 (football.ua)
Наталья Могилевская приняла решение посвятить себя детям Наталья Могилевская приняла решение посвятить себя детям
В эфире программы «Сніданок з 1+1»  Наталья Могилевская рассказала о том, что решила получить профессиональное педагогическое образование. «Я мо...
Шоу-бізнес 16 листопада 2018, 16:02 (tv.ua)
Приморський районний суд Одеси випустив підозрюваного у вимаганні та викраденні людини Богдана Ставратія під заставу в разме Приморський районний суд Одеси випустив підозрюваного у вимаганні та викраденні людини Богдана Ставратія під заставу в разме
Приморський районний суд Одеси випустив підозрюваного у вимаганні та викраденні людини (ст. 146 ч. 2, ст. 189 ч. 3) Богдана Ставратія під заставу...
Україна 16 листопада 2018, 11:59 (Odessa Daily)
В Іспанії розробляють закон про повну заміну звичайних машин на електромобілі В Іспанії розробляють закон про повну заміну звичайних машин на електромобілі
Уряд Іспанії підготувало чорновий варіант Закону про зміну клімату та енергетичному переході і розіслала його представникам провідних політичних ...
Суспільство 16 листопада 2018, 11:54 (glavnoe.ua)
Ноги в теплі: UGG випустять чоботи зі шкарпетками Ноги в теплі: UGG випустять чоботи зі шкарпетками
До зимового сезону популярний бренд, який базується в Каліфорнії, підготував черговий сюрприз. Спільно з японською маркою Sacai вони розробили но...
Здоров'я 16 листопада 2018, 12:22 (NeBoley.com.ua)
Вінісіус: Соларі змусив мене зосередитися на футболі і дав мені шанс Вінісіус: Соларі змусив мене зосередитися на футболі і дав мені шанс
Нападаючий Реала Жуніор Вінісіус вдячний за допомогу нинішньому наставникові команди Сантьяго Соларі.
Футбол 16 листопада 2018, 12:39 (football.ua)
Мейвезера умовили битися з японським бійцем: Це буде бій за правилами боксу Мейвезера умовили битися з японським бійцем: Це буде бій за правилами боксу
Флойд розповів, чому погоджується на виставкові бої.
Спорт 16 листопада 2018, 12:57 (ТСН.ua)
Долар злетить після Нового року Долар злетить після Нового року
Дні міцного рубля полічені.
Економіка 16 листопада 2018, 13:15 (YTPO.ru)
Як живе жінка з аномально великими грудьми Як живе жінка з аномально великими грудьми
Американка Енні Хокінс-Тернер, відома так само, як Норма Стіц, увійшла в книгу рекордів Гіннеса як власниця найбільших у світі натуральних грудей.
Здоров'я 16 листопада 2018, 13:13 (NeBoley.com.ua)
 Джокер  Макс Барських вийшов з берегів і повернувся в 80-е в новому кліпі "Джокер" Макс Барських вийшов з берегів і повернувся в 80-е в новому кліпі
Співак представив відео на нову композицію "Берега".
Світські хроніки 16 листопада 2018, 14:04 (ТСН.ua)
Супрун розповіла, як перець допомагає схуднути Супрун розповіла, як перець допомагає схуднути
Керівник МОЗ Уляна Супрун розповіла про корисний і шкідливий вплив прянощів на організм людини.
Наука 16 листопада 2018, 13:59 (Корреспондент.net)
Під Мей захиталося прем єрське крісло Під Мей захиталося прем'єрське крісло
Однопартійці глави британського уряду висловилися за її відставку.
Політика 16 листопада 2018, 14:21 (YTPO.ru)
Вагітну Емі Шумер госпіталізували Вагітну Емі Шумер госпіталізували
Актриса опинилася в лікарні через симптомів токсикозу.
Світські хроніки 16 листопада 2018, 14:19 (ТСН.ua)
Німецькі фанати закидали папером футболіста збірної Росії Німецькі фанати закидали папером футболіста збірної Росії
Константін Рауш зізнався, що був готовий до такого прийому.
Спорт 16 листопада 2018, 14:35 (ТСН.ua)
Блискучий хід: Кьяра Феррані випустила кеди спільно з Converse Блискучий хід: Кьяра Феррані випустила кеди спільно з Converse
Спеціально до святкового сезону Converse представили нову колаборації, створену спільно з fashion-інфлюенсером Кьярра Феррані.
Здоров'я 16 листопада 2018, 14:47 (NeBoley.com.ua)
Хвороби, які можна переплутати з вегетосудинною дистонією Хвороби, які можна переплутати з вегетосудинною дистонією
Під виглядом ВСД може ховатися величезний спектр захворювань: від синдрому роздратованого кишечника, який лікується дієтою, до небезпечної для жи...
Здоров'я 16 листопада 2018, 14:44 (NeBoley.com.ua)
Українська бригада арбітрів призначена на матч Ліги націй Українська бригада арбітрів призначена на матч Ліги націй
Бригада на чолі з Євген Арановський буде працювати на матчі Ліги націй.
Футбол 16 листопада 2018, 15:18 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском