Архів новин 

новини: 23 жовтня 2018 у рубриці:  

Лікар Вест Хема: Будемо підтримувати Ярмоленко

Лікар Вест Хема Річард Коллінг розповів про реабілітацію Андрія Ярмоленко.
Футбол 23 жовтня 2018, 08:52 (football.ua)

Віктор Душко: «Помідори» влади між молотком і ковадлом Віктор Душко: «Помідори» влади між молотком і ковадлом
Знизу - вибори, які вже піднімаються на повен свій велетенський (щодо махінацій) зростання. У цей момент весь непотріб (електорат, «чого вже там ...
Україна 23 жовтня 2018, 08:33 (Odessa Daily)
В Україні подорожчає стаціонарний телефонний зв язок В Україні подорожчає стаціонарний телефонний зв'язок
В останній день місяця осені в Україні дорожчає стаціонарний телефонний зв'язок. Про це повідомила Національна комісія, що здійснює держрегулюван...
Економіка 23 жовтня 2018, 07:12 (glavnoe.ua)
Про головне на Головному за 22 жовтня 2018 року Про головне на Головному за 22 жовтня 2018 року
Константинопольський патріархат не відступить у питанні надання автокефалії Української православної церкви, незважаючи на заклики Російської пра...
Суспільство 23 жовтня 2018, 06:56 (glavnoe.ua)
Роналду: Я - приклад для наслідування, як на полі, так і поза Роналду: Я - приклад для наслідування, як на полі, так і поза
Кріштіану Роналду заявив, що він по-справжньому щасливий.
Футбол 23 жовтня 2018, 08:15 (football.ua)
Майже весь прибуток Нафтогазу піде в бюджет - Гройсман Майже весь прибуток Нафтогазу піде в бюджет - Гройсман
За словами прем'єра, прибуток Нафтогазу направлять на потреби громадян. Кабінет міністрів прийняв рішення 90% всього прибутку НАК Нафтогаз Украї...
Україна 23 жовтня 2018, 08:11 (e-news.com.ua)
Моріца Нара, фотографа віденського модернізму, показують в Музеї Леопольда Моріца Нара, фотографа віденського модернізму, показують в Музеї Леопольда
Завдяки Морицу Нару (1859-1945) ми знаємо, як виглядали три ключові фігури Європі? Скоі? культури ХХ століття: Густав Клімт, Людвіг Вітгенштеі? н...
Мистецтво 23 жовтня 2018, 00:51 (glavnoe.ua)
Рома - ЦСКА: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів Рома - ЦСКА: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів
Представляємо вашій увазі букмекерські котирування на матч між Ромою і ЦСКА.
Футбол 23 жовтня 2018, 00:37 (football.ua)
Мартіаль готовий продовжити контракт з Манчестер Юнайтед - RMC Мартіаль готовий продовжити контракт з Манчестер Юнайтед - RMC
Французький форвард Антоні Мартіаль готовий зв'язати своє довгострокове майбутнє з Манчестер Юнайтед.
Футбол 23 жовтня 2018, 00:31 (football.ua)
Шахтар - Манчестер Сіті: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів Шахтар - Манчестер Сіті: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів
Представляємо вашій увазі букмекерські котирування на матч між Шахтарем і Манчестер Сіті.
Футбол 23 жовтня 2018, 00:43 (football.ua)
Аллегрі: Манчестер Юнайтед - фізично дуже сильна команда Аллегрі: Манчестер Юнайтед - фізично дуже сильна команда
Головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі зазначив, що йому доведеться наситити центр поля в матчі проти Манчестер Юнайтед.
Футбол 23 жовтня 2018, 00:43 (football.ua)
Скажіть де у вас зморшки і я скажу які у вас проблеми зі здоров ям Скажіть де у вас зморшки і я скажу які у вас проблеми зі здоров'ям
Напевно ви спостерігали, як досвідчений лікар, тільки-но глянувши на хворого, вже починає говорити з ним про ті проблеми, які привели людину до л...
Здоров'я 23 жовтня 2018, 01:02 (NeBoley.com.ua)
Точка зору: ймовірність появи в Україні ракетної бази США залишається вкрай малоймовірною Точка зору: ймовірність появи в Україні ракетної бази США залишається вкрай малоймовірною
Навіть в світлі розриву Америкою договору з Російською Федерацією про розміщення ракет середньої і меншої дальності, ймовірність появи в Україні ...
Політика 23 жовтня 2018, 01:18 (glavnoe.ua)
Визначено жителі столиць Європи, які задоволені своєю роботою Визначено жителі столиць Європи, які задоволені своєю роботою
79% жителів Відня задоволені своєю роботою - це найвищий показник серед жителів європейських столиць. Такий же результат показують жителів Рейк'я...
Економіка 23 жовтня 2018, 01:17 (glavnoe.ua)
До російським лижникам підселили заразного норвежця До російським лижникам підселили заразного норвежця
Скандинави придумали спосіб нейтралізації суперників.
Спорт 23 жовтня 2018, 00:31 (YTPO.ru)
Планування дизайну квартири Планування дизайну квартири
Планування дизайну майбутньої або вже придбаної квартири не такий простий процес, як може здатися. Звичайно, власні ідеї це непогано, особливо, я...