Архів новин 

новини: 11 жовтня 2018 у рубриці:  

Нідерланди першими в ЄС стануть "закликати" жінок на військову службу

З 2019 року 17-річні дівчата в Нідерландах будуть вставати на військовий облік нарівні з юнаками. Хоча обов'язкової служби в армії в Нідерландах немає з 1997 року, громадян ставлять на військовий облік і можуть мобілізувати в разі війни. До сих пір «врахо...
Суспільство 11 жовтня 2018, 01:48 (glavnoe.ua)

Ерік Найман: Коротко про чергові піврічних прогнозах МВФ по глобальної та української економіки Ерік Найман: Коротко про чергові піврічних прогнозах МВФ по глобальної та української економіки
МВФ очікує в 2019 році збіг темпів приросту глобального ВВП в номінальному (3,5%) і реальному (3,7%) вираженні. Звідси виходить, що в наступному ...
Україна 11 жовтня 2018, 01:34 (Odessa Daily)
Хом яки допоможуть зрозуміти, чому люди поправляються через спорту Хом'яки допоможуть зрозуміти, чому люди поправляються через спорту
Ви займаєтеся спортом, але все одно додаєте у вазі? Вчені стверджують, що хом'ячки допоможуть пояснити, чому фізична активність змушує людину їст...
Здоров'я 11 жовтня 2018, 01:21 (NeBoley.com.ua)
Три кроки, щоб усунути розшарування нігтів Три кроки, щоб усунути розшарування нігтів
Кожна сучасна жінка прагне бути красивою до кінчиків нігтів.
Здоров'я 11 жовтня 2018, 01:12 (NeBoley.com.ua)
Після спільного відпочинку Бен Аффлек розлучився з моделлю Playboy - ЗМІ Після спільного відпочинку Бен Аффлек розлучився з моделлю Playboy - ЗМІ
Актор вирішив докорінно змінити своє життя.
Світські хроніки 11 жовтня 2018, 01:06 (ТСН.ua)
Учасники  Короля десертів  допоможуть акторам серіалу  Школа  готувати солодощі Учасники "Короля десертів" допоможуть акторам серіалу "Школа" готувати солодощі
Нові випробування і вражаючі десерти глядачі "1 + 1" побачать вже сьогодні о 21:45.
Світські хроніки 11 жовтня 2018, 01:28 (ТСН.ua)
Барселона має намір підписати Де Лігта - Marca Барселона має намір підписати Де Лігта - Marca
Барселона хоче підписати Матейсен Де Лігта на підміну Жерару Піке.
Футбол 11 жовтня 2018, 00:46 (football.ua)
Кепа: Сподіваюся, що буду довго виступати за Челсі Кепа: Сподіваюся, що буду довго виступати за Челсі
Голкіпер Челсі Кепа Аррісабалага намір провести в лондонському клубі багато років.
Футбол 11 жовтня 2018, 00:31 (football.ua)
Погба: Мені не потрібна капітанська пов язка, щоб бути лідером Погба: Мені не потрібна капітанська пов'язка, щоб бути лідером
Півзахисник Манчестер Юнайтед і збірної Франції Поль Погба - про те, якими бувають лідери в футболі.
Футбол 11 жовтня 2018, 00:46 (football.ua)
Моуріньо: У Лампарда величезний тренерський потенціал Моуріньо: У Лампарда величезний тренерський потенціал
Менеджер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо вважає, що Френк Лемпард може домогтися успіху в тренерській справі.
Футбол 11 жовтня 2018, 00:53 (football.ua)
Хмара тегів