Архів новин 

новини: 3 вересня 2017 у рубриці:  

Інтер не захотів платити за Мартінеса 30 млн євро

"Нерадзуррі» не посилилися центральним захисником Реал Сосьєдаду Иньиго Мартінесом через високу, на їхню думку, вартості гравця.
Футбол 03 вересня 2017, 19:35 (football.ua)

Україна здобула першу перемогу на Євробаскеті-2017 Україна здобула першу перемогу на Євробаскеті-2017
У третій грі турніру команда Євгена Мурзіна нарешті зуміла переграти суперника.
Спорт 03 вересня 2017, 19:33 (ТСН.ua)
Штучна сітківка нітрохи не гірше звичайного Штучна сітківка нітрохи не гірше звичайного
Англійські вчені розробили унікальний апарат, здатний практично повністю відновити сліпому людині зір. Новий пристрій, створене в Стенфордському ...
Здоров'я 03 вересня 2017, 19:08 (NeBoley.com.ua)
Мбаппе: Неймар був додатковим стимулом перейти в ПСЖ Мбаппе: Неймар був додатковим стимулом перейти в ПСЖ
Новоспечений нападник парижан Кіліан Мбаппе радий можливості виступати в одній команді з Неймаром.
Футбол 03 вересня 2017, 19:06 (football.ua)
Великі європейські банки почали активно страхувати капітал від кібератак Великі європейські банки почали активно страхувати капітал від кібератак
Все частіше банки звертаються в страхові компанії з метою уберегти свій капітал від операційних ризиків, в тому числі це стосується кібератак і н...
Технології 03 вересня 2017, 19:23 (InternetUA)
Виду приніс перемогу Хорватії над Косово Виду приніс перемогу Хорватії над Косово
Збірна Хорватії повернула собі перше місце в Групі I.
Футбол 03 вересня 2017, 19:20 (football.ua)
У дітей підскакує тиск від одного виду медиків У дітей підскакує тиск від одного виду медиків
Зі справжнім феноменом зіткнулися співробітники НДІ педіатрії та дитячої хірургії МОЗ Росії, які проводили перевірку артеріального тиску серед ді...
Здоров'я 03 вересня 2017, 17:20 (NeBoley.com.ua)
Особисті дані тисяч військових і розвідників США виявилися у вільному доступі Особисті дані тисяч військових і розвідників США виявилися у вільному доступі
Тисячі файлів з резюме і заявами про прийом на роботу військових і співробітників розвідслужб США лежали у відкритому доступі в хмарному сховищі ...
Технології 03 вересня 2017, 17:50 (InternetUA)
Руні: Повертатися в збірну після відходу з неї - неправильно Руні: Повертатися в збірну після відходу з неї - неправильно
Нападаючий Евертона Уейн Руні заявив, що більше не буде виступати за національну збірну Англії.
Футбол 03 вересня 2017, 18:10 (football.ua)
У Британії допускають зрив Brexit через розбіжності всередині основних партій У Британії допускають зрив Brexit через розбіжності всередині основних партій
Лідер партії "Ліберальні демократи" Вінс Кейбл заявив, що Brexit може не відбутися через відсутність єдиної позиції політичних партій Великобрита...
Політика 03 вересня 2017, 18:05 (УРА-Информ)
Ярмоленко: Хорватия не дограла матч з Косово, тому нас рано записувати в лідери Ярмоленко: Хорватия не дограла матч з Косово, тому нас рано записувати в лідери
Герой матчу проти збірної Туреччини не вважає, що все вже вирішено.
Спорт 03 вересня 2017, 18:03 (ТСН.ua)
Лев зол на фанатів збірної Німеччини Лев зол на фанатів збірної Німеччини
Головний тренер збірної Німеччини засудив поведінку вболівальників під час матчу з Чехією.
Футбол 03 вересня 2017, 18:29 (football.ua)
Обережно: антибіотик Обережно: антибіотик
Згідно думку медиків, в 50% випадків антибіотики хворим призначаються невиправдано.
Здоров'я 03 вересня 2017, 18:41 (NeBoley.com.ua)
Для кожної хвороби: своє ароматичне масло Для кожної хвороби: своє ароматичне масло
Побороти застуду допоможуть і ароматичні масла, які можна купити в будь-якій аптеці, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 ...
Здоров'я 03 вересня 2017, 18:37 (e-news.com.ua)
Гіггз: Щоб перемогти в АПЛ потрібен топ-воротар, а у Ліверпуля його немає Гіггз: Щоб перемогти в АПЛ потрібен топ-воротар, а у Ліверпуля його немає
Легенда Манчестер Юнайтед Райан Гіггз прокоментував роботу клубу і його головних суперників на трансферному ринку.
Футбол 03 вересня 2017, 15:08 (football.ua)
Моуріньо: Перейра може стати легендою Манчестер Юнйатед Моуріньо: Перейра може стати легендою Манчестер Юнйатед
Головний тренер "червоних дияволів" висловив свою думку з гравцеві команди Андреасу Перейрі.
Футбол 03 вересня 2017, 15:27 (football.ua)
Другий триместр: поради Другий триместр: поради
Цей період триває 12 тижнів. До 4 місяців плацента розвивається повністю. У цей час у дитини формується особа, зростає активність м'язів: на 13-1...
Здоров'я 03 вересня 2017, 15:23 (e-news.com.ua)
Українська актриса отримала нагороду за кращу роль Українська актриса отримала нагороду за кращу роль
Українська актриса Римма Зюбіна стала лауреатом кінофестивалю в болгарській Варні - її відзначили в номінації «Краща жіноча роль» за гру у фільмі...
Шоу-бізнес 03 вересня 2017, 15:43 (tv.ua)
ВМС України візьмуть участь у військових навчаннях Agile Spirit в Грузії ВМС України візьмуть участь у військових навчаннях Agile Spirit в Грузії
У неділю, 3 сентебря, українські морські піхотинці і літак морської авіації Військово-морських сил Збройних сил України візьмуть участь в багатон...
Політика 03 вересня 2017, 15:38 (УРА-Информ)
Джампьеро Вентура: Одна поразка - не привід все кинути Джампьеро Вентура: Одна поразка - не привід все кинути
Тренер збірної Італії Джампьеро Вентура не збирається опускати руки після поразки від Іспанії у відборі ЧС-2018.
Футбол 03 вересня 2017, 15:34 (football.ua)
Деякі проблеми майбутньої мами і їх рішення Деякі проблеми майбутньої мами і їх рішення
Відомо, що у всіх жінок вагітність протікає по-різному. Перебіг її визначається минулим досвідом жінки і положенням, яке вона займає в суспільств...
Здоров'я 03 вересня 2017, 16:16 (e-news.com.ua)
Очігава Софія Альбертівна: Я готовий зіграти на будь-якій позиції в Олімпіку Очігава Софія Альбертівна: Я готовий зіграти на будь-якій позиції в Олімпіку
Новачок Олімпіка поділився своїм враженням від перебиванія в донецькому клубі.
Футбол 03 вересня 2017, 16:10 (football.ua)
Які вітаміни потрібні Які вітаміни потрібні
Без сумніву, майбутній мамі потрібна достатня кількість всіх вітамінів і для її здоров'я, і ??для здоров'я малюка. Вітаміни потрібні щодня і в та...
Здоров'я 03 вересня 2017, 16:08 (e-news.com.ua)
За серпень з України депортували 1,4 тис. іноземців За серпень з України депортували 1,4 тис. іноземців
Державна міграційна служба України за серпень поточного року винесла 1,4 тис. рішень про депортацію іноземців з нашої держави.
Суспільство 03 вересня 2017, 16:42 (УРА-Информ)
Що може турбувати на дев ятому місяці вагітності Що може турбувати на дев'ятому місяці вагітності
Зменшення активності дитини.
Здоров'я 03 вересня 2017, 16:37 (NeBoley.com.ua)
Мирон Маркевич розповів про своє курйозний найбільшому улові Мирон Маркевич розповів про своє курйозний найбільшому улові
Після тієї історії тренер не стоїть позаду тих, хто рибалить.
Спорт 03 вересня 2017, 16:35 (ТСН.ua)
Рибні страви небезпечні для жінок і дітей Рибні страви небезпечні для жінок і дітей
На думку Федерального агентства США з контролю за медикаментами (FDA), жінкам дітородного віку слід обмежити споживання тунця. У цій рибі містить...
Здоров'я 03 вересня 2017, 16:55 (e-news.com.ua)
Що важливо знати жінці на п ятому місяці Що важливо знати жінці на п'ятому місяці
Низьке розташування дитячого місця.
Здоров'я 03 вересня 2017, 16:48 (NeBoley.com.ua)
Гетце сподівається грати повні матчі вже у вересні Гетце сподівається грати повні матчі вже у вересні
Півзахисник Боруссії Дортмунд встановити фізичні кондиції.
Футбол 03 вересня 2017, 17:09 (football.ua)
Андрій Ярмоленко: Не завжди ж Фортуна повинна відвертатися Андрій Ярмоленко: Не завжди ж Фортуна повинна відвертатися
Автор двох м'ячів у ворота збірної Туреччини Андрій Ярмоленко поділився враженнями про відбірковому поєдинку ЧС-2018.
Футбол 03 вересня 2017, 17:06 (football.ua)
Хмара тегів