Архів новин 

новини: 11 вересня 2017 у рубриці:  

Київського чиновника судитимуть за розкрадання понад 4 млн

Також він організував схему незаконного відчуження комунального майна.
Київ 11 вересня 2017, 17:39 (Корреспондент.net)

У чотирьох районах Києва відключать холодну воду У чотирьох районах Києва відключать холодну воду
У Печерському, Голосіївському, а також в Подільському і в Шевченківському районах Києва на вемя буде відключена холодна вода.
Київ 11 вересня 2017, 17:17 (УРА-Информ)
Райола: Зрештою Диба піде з Ювентуса Райола: Зрештою Диба піде з Ювентуса
Один з найбільш впливових футбольних агентів світу Міно Райола вважає, що "бьянко-нері" не вдасться утримати в команді зоряного нападника Пауло Д...
Футбол 11 вересня 2017, 17:22 (football.ua)
ФБР почало розслідування стеження Uber за водіями Lyft ФБР почало розслідування стеження Uber за водіями Lyft
Не пробувши на новій посаді і тиждень, новий генеральний директор Uber Дара Хосровшахі (Dara Khosrowshahi) зіткнувся з ще одним федеральним розсл...
Технології 11 вересня 2017, 17:17 (InternetUA)
У Маріуполі в багатоповерхівці прогримів вибух: загинула людина У Маріуполі в багатоповерхівці прогримів вибух: загинула людина
Поліція Маріуполя зараз з'ясовує всі деталі вибуху в житловому будинку.
Події 11 вересня 2017, 17:33 (УРА-Информ)
Сбербанк налякав клієнтів нечувана щедрістю Сбербанк налякав клієнтів нечувана щедрістю
Багато користувачів мобільного додатка Ощадбанку виявили в понеділок, що їх дебетові карти стали Овердрафтне. Пояснивши, що сталося некоректною р...
Економіка 11 вересня 2017, 16:29 (YTPO.ru)
Мальдіні: Роналдо і Марадона - мої найсильніші супротивники Мальдіні: Роналдо і Марадона - мої найсильніші супротивники
Легендарний захисник Мілана Паоло Мальдіні назвав двох футболістів, проти яких йому було найскладніше грати.
Футбол 11 вересня 2017, 16:24 (football.ua)
Венгер: Санчес не жирний Венгер: Санчес не жирний
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер заступився за нападника команди Алексіса Санчеса.
Футбол 11 вересня 2017, 16:45 (football.ua)
Дружина лідера  Карпат   наїхала  на фанатів: закрили свої морди і забули дорогу на стадіон Дружина лідера "Карпат" "наїхала" на фанатів: закрили свої морди і забули дорогу на стадіон
Ірина Худоб'як вважає, що фанати "левів" самі не є прикладом.
Спорт 11 вересня 2017, 16:40 (ТСН.ua)
За Євгенія Куйвашева на виборах проголосували майже 790 тисяч осіб За Євгенія Куйвашева на виборах проголосували майже 790 тисяч осіб
Глава свердловського виборчкому озвучив підсумки виборів.
Політика 11 вересня 2017, 17:12 (JustMedia)
Джеррард: У збірної я прикидався, що Фердинанд і Невілл мені подобаються Джеррард: У збірної я прикидався, що Фердинанд і Невілл мені подобаються
Колишній капітан Ліверпуля Стівен Джеррард розповів про свої стосунки з дуетом захисників МЮ - Ріо Фердінандом і Гарі Невілом.
Футбол 11 вересня 2017, 17:07 (football.ua)
Краса та жертви Краса та жертви
Football.ua про важку ситуацію у львівських Карпатах та чим це все може скінчитися.
Футбол 11 вересня 2017, 16:37 (football.ua)
Банкрутство загрожує 8 мільйонам росіян Банкрутство загрожує 8 мільйонам росіян
Громадяни, більше трьох місяців не оплачують свої кредити, ризикують опинитися визнаними неплатоспроможними. Найгірша ситуація у тих, кому позику...
Економіка 11 вересня 2017, 15:15 (YTPO.ru)
пухлиноподібні поразки пухлиноподібні поразки
Екстаз проток (перідуктальний мастит, камедомастіт, Плазмоклітинні мастит) - прогресуюче розширення проток молочної залози. Клінічно часто виявля...
Здоров'я 11 вересня 2017, 15:09 (e-news.com.ua)
Додон стурбований реформою української освіти Додон стурбований реформою української освіти
Президент Молдови Ігор Додон висловив невдоволення з приводу прийняття Україною нової реформи в сфері освіти. Про це він написав у Facebook.
Політика 11 вересня 2017, 15:34 (УРА-Информ)
Активність Сонця відновилася Активність Сонця відновилася
10092017. jpg Увечері в неділю, 10 вересня, на Сонце знову стався потужний спалах. Вона була слабшою тих, що відбулися напередодні, але в найближ...
Технології 11 вересня 2017, 15:28 (Електронні Вісті)
На Закарпатті річки виходять з берегів На Закарпатті річки виходять з берегів
На території Закарпатської області спостерігається підйом рівня води на 0,2-1,0 м, без загрози негативних наслідків.
Події 11 вересня 2017, 15:25 (УРА-Информ)
Дженніфер Лоуренс звинуватила Трампа в природних катаклізмах Дженніфер Лоуренс звинуватила Трампа в природних катаклізмах
Під час чергової презентації нового трилера «Мама» з Дженніфер Лоуренс, актриса звинуватила Дональда Трампа в катаклізмах і ураганах в США. Під ...
Шоу-бізнес 11 вересня 2017, 15:21 (tv.ua)
Румменігге: Левандовскі мріє грати за Реал Румменігге: Левандовскі мріє грати за Реал
Голова правління Баварії Карл-Хайнц Румменігге зазначив незадоволеному Роберту Левандовскі, що Реал не так вже бездоганний, як він може собі уявл...
Футбол 11 вересня 2017, 16:02 (football.ua)
Спортивний батончик: користь для спортсмена Спортивний батончик: користь для спортсмена
Спортивний протеїновий батончик - це енергетичний і зручний перекус, який забезпечить вас необхідною кількістю протеїну і вуглеводів, а також поп...
Суспільство 11 вересня 2017, 15:56 (e-news.com.ua)
Офіційно: де Бур покинув Кристал Пелас Офіційно: де Бур покинув Кристал Пелас
Голландський фахівець Франк де Бур більше не тренуватиме "орлів".
Футбол 11 вересня 2017, 15:52 (football.ua)
Заради чого Джаред Лето зважився осліпнути? Заради чого Джаред Лето зважився осліпнути?
Актор і музикант Джаред Лето на час став сліпим заради ролі Неандера Уоллеса в фільмі «Той, що біжить по лезу 2049». Якщо Літо знімається у філь...
Шоу-бізнес 11 вересня 2017, 15:48 (tv.ua)
ГСЧС попередили про новий спалах пожеж ГСЧС попередили про новий спалах пожеж
Державна служба України з надзвичайних ситуацій попередила населення восьми областей про підвищений рівень пожежної безпеки для восьми областей.
Суспільство 11 вересня 2017, 15:42 (УРА-Информ)
Чи не гребували цукерками. Під Харковом засудили покидьків, по-звірячому вбивали людей похилого віку Чи не гребували цукерками. Під Харковом засудили покидьків, по-звірячому вбивали людей похилого віку
Двоє жителів Харківської області вибирали жертв серед самотніх людей похилого віку, які проживають в приватних будинках, били пенсіонерів для отр...
Суспільство 11 вересня 2017, 15:42 (glavnoe.ua)
На позитиві: як зіграли суперники українських команд в єврокубках На позитиві: як зіграли суперники українських команд в єврокубках
Опоненти вдало провели репетиції напередодні важливих матчів.
Спорт 11 вересня 2017, 16:12 (ТСН.ua)
Репродуктивний період: що важливо знати Репродуктивний період: що важливо знати
У репродуктивному віці у родили жінок епітелій молочної залози піддається циклічній клітинної проліферації і подальшого апоптозу (спонтанної запр...
Здоров'я 11 вересня 2017, 16:07 (NeBoley.com.ua)
Президент УЄФА готовий виключити ПСЖ з єврокубків Президент УЄФА готовий виключити ПСЖ з єврокубків
Бос головного європейського футбольного органу Олександр Чеферін Заявив, що не побоїться покарати ПСЖ, якщо буде доведено, що французький клуб по...
Футбол 11 вересня 2017, 16:05 (football.ua)
У столиці була бійка на СТО У столиці була бійка на СТО
За підсумками бійки на столичному СТО у одного працівника діагностували черепно-мозкову травму.
Київ 11 вересня 2017, 16:24 (УРА-Информ)
Хмара тегів
Новости на русском