Архів новин 

новини: 31 жовтня 2017 у рубриці:  

Netflix призупинила зйомки шостого сезону "Карткового будиночка" через ситуацію з Кевіном Спейсі

Цей сезон повинен стати останнім.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 21:22 (ТСН.ua)

Логунова в топі і лосинах похвалилася тонкою талією і пишним бюстом Логунова в топі і лосинах похвалилася тонкою талією і пишним бюстом
Молода мама знаходиться в прекрасній формі.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 19:13 (ТСН.ua)
Кевіна Спейсі позбавили Еммі через звинувачення в домаганнях Кевіна Спейсі позбавили Еммі через звинувачення в домаганнях
Популярного актора США Кевіна Спейсі позбавили премії "Еммі" за заслуги в телеіндустрії через звинувачення в сексуальних домаганнях.
Мистецтво 31 жовтня 2017, 17:47 (УРА-Информ)
Сексапільна Каменських показала тизер дебютного кліпу без Потапа Сексапільна Каменських показала тизер дебютного кліпу без Потапа
Прем'єра відео відбудеться вже 2 листопада.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 12:38 (ТСН.ua)
Судья  Танців з зірками  Екатерина Кухар воплотила образ роковой восточной красавицы Судья "Танців з зірками" Екатерина Кухар воплотила образ роковой восточной красавицы
Балерина станцевала с Адамжаном Бахтияром в спектакле "Шахерезада".
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 13:44 (ТСН.ua)
Кевін Спейсі залишився без почесної нагороди  Еммі  після звинувачень в педофілії Кевін Спейсі залишився без почесної нагороди "Еммі" після звинувачень в педофілії
Актора повинні були відзначити статуеткою за заслуги в телеіндустрії.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 14:16 (ТСН.ua)
Компанія Netflix оголосила про завершення серіалу  Картковий будиночок Компанія Netflix оголосила про завершення серіалу "Картковий будиночок"
kart. jpg Компанія Netflix оголосила про завершення свого популярного політичного серіалу "Картковий будиночок" менш ніж через добу після того, я...
Шоу-біз і культура 31 жовтня 2017, 14:36 (Електронні Вісті)
У Харкові відкриється туристично-інформаційний пункт У Харкові відкриється туристично-інформаційний пункт
«Мета проекту - популяризація туристичного потенціалу Харківської області та затвердження внутрішнього туризму в якості мейнстріму молодіжної кул...
Мистецтво 31 жовтня 2017, 14:48 (glavnoe.ua)
Forbes оприлюднив ім я найбагатшої покійної зірки року Forbes оприлюднив ім'я найбагатшої покійної зірки року
Лідер рейтингу не змінюється вже п'ять років.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 15:16 (ТСН.ua)
Євген Кошовий: Мої дівчатка завжди можуть на мене розраховувати Євген Кошовий: Мої дівчатка завжди можуть на мене розраховувати
Зазвичай герою Євгена Кошового в серіалі Слуга народу (1 + 1) доводиться багато пити. У другому сезоні він змушений ще й танцювати. Але для нього...
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 16:15 (tv.ua)
Мік Джаггер закрутив роман з молодшою ??на 52 роки дівчиною Мік Джаггер закрутив роман з молодшою ??на 52 роки дівчиною
Музикант провів вечір у компанії кінопродюсера Нур Альфалла.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 01:05 (ТСН.ua)
Пішов з життя відомий художник створив костюм Дарта Вейдера Пішов з життя відомий художник створив костюм Дарта Вейдера
Помер британський художник Джон Молло, який створив костюм Дарта Вейдера для фантастичної саги "Зоряні війни".
Мистецтво 31 жовтня 2017, 01:26 (УРА-Информ)
Кінець казкового роману: Селена Гомес і The Weeknd розірвали відносини Кінець казкового роману: Селена Гомес і The Weeknd розірвали відносини
Подейкують, що причиною розриву артистів став щільний робочий графік репера.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 09:37 (ТСН.ua)
Селена Гомес зі сльозами розповіла про деталі операції з пересадки нирки Селена Гомес зі сльозами розповіла про деталі операції з пересадки нирки
У серпні поточного року 25-річної Селени Гомес зробили операцію з пересадки нирки.
Шоу-бізнес 31 жовтня 2017, 10:04 (ter-a.com.ua)
Брат Кевіна Спейсі розповів про батька-педофіла, який ґвалтував власного сина Брат Кевіна Спейсі розповів про батька-педофіла, який ґвалтував власного сина
Рендалл Фаулер поділився шокуючими подробицями з їхнього дитинства.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 10:11 (ТСН.ua)
Зірку  Зачарованих  звинуватили в зберіганні наркотиків Зірку "Зачарованих" звинуватили в зберіганні наркотиків
Суд американського штату Вірджинія видав ордер на арешт актриси Роуз МакГоуен - зірки серіалу "Зачаровані". Співробітники правоохоронних органів ...
Мистецтво 31 жовтня 2017, 11:55 (УРА-Информ)
Егор Гордеев проспал первый эфир  Сніданку з 1+1  своей новой соведущей Егор Гордеев проспал первый эфир "Сніданку з 1+1" своей новой соведущей
Ведущий вспомнил о форс-мажоре, который произошел во время первого прямого эфира Нели Шовкопляс.
Світські хроніки 31 жовтня 2017, 12:46 (ТСН.ua)
Хмара тегів