Архів новин 

новини: 21 березня 2018 у рубриці:  

Політолог: Питання по Савченко варто дуже просто

«Мені бачиться, що питання залучення до відповідальності Надії Савченко вже ширше рамок долі одного конкретного депутата. Всі ці жарти і пирхання щодо спроби державного перевороту, про які говорить генпрокурор, на жаль, не привели багатьох співгромадян і ...
Політика 21 березня 2018, 23:17 (glavnoe.ua)

НСК Олімпійський закривається до червня НСК Олімпійський закривається до червня
На стадіоні скоро почнеться активна фаза підготовки до фіналу Ліги чемпіонів сезону 2017/18. НСК Олімпійський буде закритий для проведення будь-я...
Київ 21 березня 2018, 16:03 (Корреспондент.net)
Маккейн: Трамп образив кожного громадянина Росії Маккейн: Трамп образив кожного громадянина Росії
"Американський президент не очолює Вільний світ, вітаючи диктаторів з перемогою на сфальсифікованих виборах", - йдеться в заяві Маккейна, яке опу...
Політика 21 березня 2018, 08:02 (glavnoe.ua)
В Одесі не проведено тендер із закупівлі життєво важливого препарату для дітей хворих МУКОВІСЦИДОЗ В Одесі не проведено тендер із закупівлі життєво важливого препарату для дітей хворих МУКОВІСЦИДОЗ
Odessa Daily публікує відкрите звернення керівника БФ «ЖИТТЯ ДЛЯ ТЕБЕ».
Україна 21 березня 2018, 13:46 (Odessa Daily)
Поліція затримала жінку, яка  замінувала  Раду Поліція затримала жінку, яка "замінувала" Раду
Жінка не вперше дзвонить в поліцію з помилковими повідомленнями. Раніше вона придумувала інформацію про інші злочини, в основному - про крадіжки.
Київ 21 березня 2018, 14:14 (Корреспондент.net)
Мужественные десантники получили государственные награды Мужественные десантники получили государственные награды
Захисники України, які у різні часи проходили та продовжують нести службу в лавах 81 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗС У...
Політика 21 березня 2018, 14:48 (glavnoe.ua)
п ятий термін. Російський політолог розповів, як Путін вибирає собі нову тактику п'ятий термін. Російський політолог розповів, як Путін вибирає собі нову тактику
Саме для того, щоб підтримувати режим обложеної ворогами фортеці, йому і потрібна атмосфера протистояння з Заходом, пише на порталі НВ російський...
Політика 21 березня 2018, 00:42 (glavnoe.ua)
Путін Останній Путін Останній
Без Путіна Росії дійсно не стане - тієї, якою ми її знаємо і пам'ятаємо.
Політика 21 березня 2018, 02:02 (ТСН.ua)
Російський журналіст: Україна повертає Крим. А чи є план? Російський журналіст: Україна повертає Крим. А чи є план?
Дуже часто українські політики займаються шапкозакиданням, пише на порталі НВ російський журналіст Євген Кисельов.
Політика 21 березня 2018, 06:59 (glavnoe.ua)
Журналіст: Путін і його фальшива перемога Журналіст: Путін і його фальшива перемога
Перепризначення Володимира Путіна президентом Росії 18 березня відбулося без особливих сюрпризів. Він з легкістю переміг в першому турі, відправи...