Архів новин 

новини: 14 жовтня 2018 у рубриці:  

Михайло Авдуевский: Російсько-українська війна в американському будинку для старих

У мене є приятель - музикант з Нью-Йорка. Він іноді дає благодійні концерти в будинках для людей похилого віку: співає, грає, читає вірші радянським пенсіонерам, занесеним долею або привезеним дітьми в Америку.
Україна 14 жовтня 2018, 21:26 (Odessa Daily)

Шванвич: Історія про Сталіна, метеликів і танки Шванвич: Історія про Сталіна, метеликів і танки
Якось, давненько вже, Юра Слюсарев, професор кафедри зоології безхребетних СПбГУ, розповів мені чудову історію. Вона - про завідувача кафедри ент...
Україна 14 жовтня 2018, 21:08 (Odessa Daily)
Віктор Шендерович: Інь і ян російського соціального устрою. Справа Кокоріна і Мамаєва Віктор Шендерович: Інь і ян російського соціального устрою. Справа Кокоріна і Мамаєва
Історія з Кокоріним і Мамаєвому виглядає, їй-богу, ідеально закінченою в етичному плані.
Україна 14 жовтня 2018, 11:45 (Odessa Daily)
Михайло Ходарковскій: Страшна казка на ніч Михайло Ходарковскій: Страшна казка на ніч
Катерина Барабаш, блогер: «Хлопчик Гоша, кругловидий симпатяга дев'яти років від роду, сьогодні на моє припущення, що з нього вийде великий матем...
Україна 14 жовтня 2018, 13:00 (Odessa Daily)
РГБ: Как Генпрокуратура посуду считала РГБ: Как Генпрокуратура посуду считала
В течение 7 дней сначала три, а впоследствии уже двадцать сотрудников генпрокуратуры пересчитывали посуду из Китая.
Україна 14 жовтня 2018, 19:36 (Odessa Daily)
Виктор Глеба: Стихи по случаю Томаса Виктор Глеба: Стихи по случаю Томаса
Виктор Глеба - известный киевский общественный деятель, борец с незаконной застройкой Киева, с новыми незаконными строительными нормами
Україна 14 жовтня 2018, 20:20 (Odessa Daily)
С начала суток на Донбассе зафиксировано три обстрела, ранен один военнослужащий 2С начала суток на Донбассе зафиксировано три обстрела, ранен один военнослужащий
За прошедшие сутки, 13 октября, ситуация в районе проведения операции оставалась полностью контролируемой Объединенными силами.
Політика 14 жовтня 2018, 08:05 (glavnoe.ua)
Навальний вийшов на свободу Навальний вийшов на свободу
Російський опозиціонер Олексій Навальний у неділю, 14 жовтня, вийшов на свободу після адміністративного арешту, передає DW. У спецприймальнику ГУ...