Новини · головне за день в Україні та світі
Четвер, 22 Жовтень Мова: рос укр eng RSS
Персона

Крістіна Агілера

Кінорежисерка, Сполучені Штати Америки
96 новин

Крістіна Агілера — кінорежисерка, підприємець, актор. Дата народження: 18 грудня 1980 року. Місце народження: Стетен-Айленд. Громадянство: Сполучені Штати Америки.

Новини за запитом - Крістіна Агілера
Кристина Агилера и Мэттью Ратлер тайно поженились через 12 лет после помолвки — СМИ

Кристина Агилера и Мэттью Ратлер тайно поженились через 12 лет после помолвки — СМИ

Пара разом понад 16 років і має спільну доньку

21 липня 2026, 22:45 ivona.com.ua
alyona alyona рассекретила свой вес и показала, как годами худела и менялась ее фигура

alyona alyona рассекретила свой вес и показала, как годами худела и менялась ее фигура

Артистка показала, как выглядело ее тело в разном весе.

10 липня 2024, 16:50 ТСН.ua
2 липня 2024
6 січня 2024
30 липня 2023
27 червня 2023
26 червня 2023
7 червня 2023
17 липня 2022
23 січня 2022
20 листопада 2021
11 вересня 2021
6 вересня 2021
11 серпня 2021
20 липня 2021
18 лютого 2021
16 лютого 2021
31 грудня 2020
З ким згадують
Питання
Скільки новин про «Крістіна Агілера» на NewsMe?

На NewsMe 96 новин про «Крістіна Агілера».

З ким і з чим найчастіше згадують «Крістіна Агілера»?

Найчастіше разом із «Крістіна Агілера» у новинах згадують: Брітні Спірс, Нью-Йорк, Періс Гілтон.

Хмара тегів
Реклама
Реклама