Рома перестріляла Емполі завдяки ударному першому тайму

23 січня 2022, 23:02 | Футбол

Команда Жозе Моуріньо здобула непросту перемогу.

У матчі 23 туру італійської Серії А римська Рома на виїзді здобула перемогу над Емполі.

Незважаючи на те, що Емполі дуже непростий суперник, римляни видали фантастичний перший тайм.. У воротах Вікаріо побувало чотири голи.

На 24 хвилині рахунок відкрив Абрахам, слідом забив Манчіні. На 35 Олівейра зробив рахунок 3:0, а Дзаньоло - 4:0..

Емполі в другому таймі почав грати активніше. Пінамонті, який уже неодноразово рятував команду, забив на 55 хвилині.

На 72 ще один м'яч був відіграний зусиллями Байрамі.

Емполі — Рома 2:4 Голи: Пінамонті, 55, Байрамі 72 — Абрахам, 24, Манчіні, 33, Олівейра, 35, Дзаньоло, 37 Емполі – Вікаріо, Фьямоцці, Тонеллі, Ісмайлі, Маркіцца.

Рома – Руй Патрісіу, Карсдорп, Смолінг, Манчіні, Рожер, Мейтленд-Найлз (Вінья, 60), Мхітарян (Верету, 75), Сержіу Олівейра, Крістанте, Дзаньоло (Афена-Гьян, 79), Абрахам.

Попередження: Манчіні (52), Тонеллі (63), Бенассі (83), Крістанте (85).