Реал Сосьєдад поступається Еспаньолу і ризикує поступитися другим рядком Севільї

28 листопада 2021, 20:25 | Футбол

Один із лідерів чемпіонату зазнав несподіваної поразки.

У 15-му турі іспанської Ла Ліги один із лідерів чемпіонату Реал Сосьєдад у гостях грав проти Еспаньола.

Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі з малою кількістю гольових моментів.. Друга половина зустрічі не сильно відрізнялася від першої, але в середині другого тайму Янузай міг відкривати рахунок у матчі - поперечина врятувала Лопеса.

Наприкінці поєдинку Янузаю ця невдача передала "

Таким чином, Реал Сосьєдад за підсумками туру може пропустити другий рядок, якщо Севілья зуміє обіграв мадридський Реал.

Еспаньйол - Реал Сосьєдад 1:0 Гол: Еррера, 77 Еспаньйол: Дієго Лопес - Педроса, Кабрера, Серджі Гомес, Алейш Відаль (Мігелон, 78) - Баре (Морланес, 58), Еррера, Пуадо (У Лей, 7.