Ван Дейк: Інакше, окрім як кричущої, гру Нідерландів у другому таймі назвати не вийде

14 листопада 2021, 13:26 | Футбол

Захисник Нідерландів залишився незадоволеним грою команди у матчі проти Чорногорії..

Збірна Нідерландів могла достроково зняти всі питання щодо виходу на чемпіонат світу-2022, скориставшись осічкою Норвегії в матчі проти Латвії (0:0), проте також не зуміла обіграти Чорногорію, ведучи у два м'ячі під час поєдинку.

Чорногорія — Нідерланди 2:2 Відео голів та огляд матчу Захисник і капітан "

" Ми всі хочемо грати в атакуючий та яскравий футбол, забивати голи.

Однак, футбол — це також і захист, над чим ми так і не змогли попрацювати цього вечора..

Ми були погано організовані, а наша гра в кінці поєдинку — просто жахлива. Ми мали виходити на чемпіонат світу вже сьогодні, але для цього треба було перемагати.

Я повністю поважаю Чорногорію, але суперників такого рівня ми маємо обігравати із заплющеними очима.. Тим більше, коли вже ведемо у два голи на 82-й хвилині матчу"

Тепер Нідерланди в обов'язковому порядку повинні набирати очки у домашній грі проти Норвегії, щоб просто не пропустити вперед себе Туреччину, яка заключний тур проведе в гостях у Чорногорії..