Дубінчак: Іноді Верес грав навіть в шість захисників

19 вересня 2021, 11:40 | Футбол

Захисник Дніпра-1 прокоментував результат матчу проти Вереса.

Дніпровський Дніпро-1 в рамках восьмого туру української Прем'єр-ліги в домашньому поєдинку зумів довести до позитивного для себе результату протистояння проти рівненського Вереса, який під кінець матчу залишився в меншості через вилучення Михайла Сергійчука (1: 0).

Дніпро-1 - Верес 1: 0 Відео голу і огляд матчу Після закінчення поєдинку, захисник команди Ігор Йовічевіч Владислав Дубінчак поділився враженнями від звітної зустрічі.

" Ми задоволені, що зуміли сьогодні перемогти, зуміли взяти три очки і це для нас головне. У боротьбі за єврокубки окуляри в таких матчах втрачати не можна. У суперника досить досвідчена команда, яка грала від оборони, перекриваючи всі зони. Іноді суперник грав навіть в шість захисників, тому нам було досить важко розхитати їх оборону.

У другому таймі ми почали грати більш прагматично, тобто більше закидати м'ячі за спину суперникам, в результаті чого у нас з'явилися моменти, один з яких ми і перетворили в гол.

Відверто кажучи, щоб спочатку матчу розривати суперників треба забивати швидкий гол, але так далеко не завжди вдається. Тим більше, що опоненти відразу дуже низько сіли в захист, тому спочатку ми намагалися її розкачати.

Але в перерві тренер зробив певні корективи в грі, і ми вже намагалися діяти більш прагматично, грати вперед, підбирати м'ячі і саме так починати атаки. Тому в другому таймі нам гра краще далася.

Що стосується травми Олександра Назаренко, то я бачив, що у нього там коліно в крові, і є шишка. Важко сказати, наскільки важка там травма, але будемо сподіватися, що все буде добре "

У наступному турі дніпровський Дніпро-1 проведе домашній матч проти луганської Зорі.