Атлетик на останніх хвилинах втратив перемогу над Осасуною

09 травня 2021, 05:30 | Футбол

Завершився черговий поєдинок 35-го туру іспанського чемпіонату.

У поєдинку 35-го туру іспанського чемпіонату Атлетик на своєму полі поділив очки з Осасуною. Зустріч закінчилася з рахунком 2: 2.

"

В середині другого тайму господарі знову вийшли вперед зусиллями Оіана Сансет, але на останній хвилині основного часу матчу гості вдруге зрівняли рахунок. Автором рятівного голу став Анте Будимир.

Після 35 турів Атлетик набрав 46 очок і займає восьме місце в турнірній таблиці Ла Ліги, відстаючи від Бетіса на п'ять балів. В активі Осасуни 41 бал і 12-й рядок.

Атлетик - Осасуна 2: 2 Голи: Конес, 1, Сансет, 62 - Брашанац, 12, Будимир, 89 Атлетик: Симон - Баленсиага, Нуньєс, Де Маркос, Мартінес - Венседор, Конес (Ібаі, 75), Беренгер (Лопес, 80.