Динамо Київ не залишило шансів Динамо з Бухареста в спарингу

27 березня 2021, 21:34 | Футбол
ФК Динамо

Київське Динамо на стадіоні ім. Валерія Лобановського провело товариський матч проти Динамо з Бухареста (3: 0).

Дана контрольна гра організована завдяки головному тренеру киян Мірчі Луческу, який раніше очолює клуб з Бухареста, який переживає серйозну фінансову кризу через пандемію коронавируса. Всі зібрані кошти мали піти на користь "

Вже з перших хвилин динамівці з Києва почали контролювати ситуацію. Одна з атак господарів завершилася голом від Клейтона. Гармаш обвів воротаря команди з Бухареста і прострілив у штрафну, де бразилець завершував вже в порожні ворота.

Буквально через 20 хвилин був забитий і другий м'яч. Богдан Ледньов отримав пас і пробив з меж штрафного майданчика в лівий кут, 2: 0.

У другому таймі ситуація не сильно змінилася крім того, що Мірча Луческу дав шанс проявити себе молодим футболістом, які перебували в запасі. Зокрема проявити себе змогли Вікентій і Назар Волошини, Кузик, Скорко, Моргун, Горбач та інші. На останніх хвилинах рахунок і зовсім став 3: 0. Хондак вистрибнув вище за всіх у штрафному майданчику і готової переправив м'яч у ворота.

Динамо Київ - Динамо Бухарест 3: 0.

Голи: Клейтон, 22, Ледньов, 41, Хондак, 90 + 1 Динамо Київ: Бойко (Моргун, 80) - Сідклей (Кузик, 82), Шепелев (Хондак, 90 + 1), Кендзьора (Скорко, 63), Тимчик (.