Малиновський потрапив в команду тижні Серії А за версією WhoScored

22 березня 2021, 19:54 | Футбол
Руслан Малиновский (слева), Getty Images

Півзахисник збірної України та Аталанти Руслан Малиновський потрапив в команду тижні Серії А за версією WhoScored.

У поєдинку 28-го туру італійського чемпіонату проти Верони Малиновський вийшов в стартовому складі бергамаско команди. У першому таймі українець відзначився голом з пенальті і гольовою передачею, завдяки чому Аталанта виграла з рахунком 2: 0.

Малиновський був оцінений в 8,6 бала і краще за нього в команді тижні Серії А тільки двоє - це воротар Беневенто Лоренцо Монтіпо (8,8) і півзахисник Кротоні Джуніор Уолтер Мессіас (9,0).

Також відзначимо, що в матчі з Вероною в Серії А дебютував українець Віктор Коваленко, який замінив Малиновського на 87-й хвилині.

За матеріалами: 1xbet.whoscored.com