Буяльський: Нам потрібно вчитися у Вільярреала контролю м'яча

19 березня 2021, 09:34 | Футбол
Виталий Буяльский, getty images

Динамо Київ повторно поступилося Вільярреалу в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи і вибуло з розіграшу турніру.

Віталій Буяльський прокоментував поразку своєї команди і висловив задоволення єврокубковим сезоном.

" Можна сказати, що ми більшу частину часу були без м'яча і більше втомилися. При відборі м'яча не було сил і легкості щоб вибігати в контратаки. Домовлялися не пропустити в першому таймі, але у нас це не вийшло. Ми пропустили два м'ячі в першому таймі, і вони нас повністю надломили.

В принципі, будь-який гол можна було не пропустити. Вся команда програє і виграє. Думаю, кожен з нас в чомусь провинився під час першого пропущеного м'яча. Ми побачили рівень їх чемпіонату, як суперник контролює м'яч. Особливо в другому таймі було видно, як Вільярреал кроком контролював м'яч і у них все виходило. Нам потрібно вчитися у них контролю м'яча, передачам між лініями і врозріз.

На мій погляд, в цьому сезоні було одне з кращих наших виступів в єврокубках за останні 3-4 роки, тому що ми потрапили в Лігу чемпіонів, зустрілися там з такими клубами, як Барселона, Ювентус. Чи не виграли, але грали непогано. Пройшли далі в Лізі Європи, обіграли Брюгге. Цей єврокубковий сезон пішов всім нам тільки на користь. Тепер ми сконцентруємося на чемпіонаті і Кубку. Напевно, тепер буде більше часу на відновлення і підготовку до цих ігор "

Нагадаємо, що дивитися відео голів та огляд матчу Вільярреал - Динамо ви можете на Football. ua.

За матеріалами: fcdynamo.kiev.ua