Хет-трик Роналду приніс Ювентусу перемогу над Кальярі

14 березня 2021, 22:48 | Футбол
Ювентус, getty images

В рамках 27-го туру італійської Серії А Кальярі вдома поступилося туринському Ювентусу (1: 3).

У першому таймі Ювентус забезпечив собі три очки. На 10-й хвилині забив Кріштіану Роналду, через 15 хвилин португалець реалізував пенальті, а на 32-й Роналду оформив хет-трик.

На початку першого тайму Джованні Симеона зумів відіграти для Кальярі один м'яч.

Кальярі - Ювентус 1: 3 Голи: Симеона, 61 - Роналду, 10, 25, 32 Кальярі: крани, Годін, Чеппітеллі (Клаван, 69), Лайки (Перейро, 80), Дзаппа (Асамоа, 69), Наінгголан, Марін,.

Ювентус: Щенсни, Алекс Сандро (Федеріко Бернардескі, 34), К'єлліні (Бонуччі, 70), де Лігт, Данило, Рабьо, Куадрадо (Артур, 83), Кулусевскі, К'єза (Фработта, 83), Роналду, Мората (Маккенна, 70).

Попередження: Роналду, Куадрадо.