Манчестер Сіті без проблем розібрався з Фулхемом

14 березня 2021, 03:31 | Футбол
Манчестер Сити - Фулхэм, getty images

Фулхем в поєдинку 28-го туру англійської Прем'єр-ліги вдома поступився Манчестер Сіті (0: 3).

У першому таймі "

На 47-й хвилині рахунок був відкритий. Стоунз отримав м'яч у штрафному майданчику і відправив його у ворота без особливих зусиль.

Другий м'яч прийшов через дев'ять хвилин. Автором голу став Жезус. Бразилець скористався помилкою оборонців лондонського клубу, отримав м'яч, обіграв Ареола і відправив його в порожні ворота.

Третього гола довелося чекати всього 4 хвилини.

Серхіо Агуеро реалізував 11-метровий і зробив рахунок розгромним.

Фулхем - Манчестер Сіті 0: 3.

Голи: Стоунз, 47, Жезус, 56, Агуеро, 75 Фулхем: Ареола, Айна, Адарабіойо, Андерсен, Тете, Лемін (нім, 73), Замбо-Ангісса, Іван Кавалейру (Робінсон, 80), Лофтус-Чик (Мітровіч, 63.

Манчестер Сіті: Едерсон, Менді, Стоунз, Рубен Діаш (Ерік Гарсія, 75), Жоау Канселье, Родрі, Бернарду Сілва (Фернандіньо, 67), Ферран Торрес, Лапорт, Агуеро, Габріел Жезус.