Боруссія Д обіграла Герту і повернулася в топ-5

14 березня 2021, 00:14 | Футбол
Getty images

В рамках 25-го туру німецької Бундесліги дортмундська Боруссія вдома обіграла берлінську Герту (2: 0).

У першому таймі господарі переважали свого суперника, але в створ воріт пробив лише раз. На перерву команди пішли з нічийним рахунком.

Другий тайм почався з гольового пострілу від Брандта. Вінгер виконав ідеальний по траєкторії удар з 30 метрів і м'яч, несподівано для Ярсейна опинився в сітці воріт.

На 80-й хвилині Герта залишилася в меншості. Даріда дуже грубо зіграв проти Ройса і завдав тому травму. А в додатковий час Мукоко зробив рахунок 2:

0 і поставив крапку в матчі.

Боруссія Д - Герта 2: 0.

Голи: Брандт, 54, Мукоко, 90 + 1 Боруссія Д: Хитці, морів (Меньє, 71), Хуммельс (запаскудили, 58), Джан, Шульц, Азар (Рейну, 71), Брандт, Дауд, Беллінгем, Ройс (Мукоко.

Герта: Ярстейн, Зефейк (Лукебакіо, 60), Штарк, Клюнтер, Дардана, Платтенхардт (Леккі, 59), Міттельштедт, Даріда, Тузара, Кордоба (Ділросун, 68), Пьонтек (Альдерете, 82).

Попередження: Шульц, Зефейк.

Вилучення: Даріда.