Ворскла - Дніпро-1 0: 1 Відео голу і огляд матчу

13 березня 2021, 23:10 | Футбол
Ворскла - Днепр-1, СК Днепр-1

У поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 в гостях здобув мінімальну перемогу над полтавською Ворсклою з рахунком 1: 0.

Єдиний і переможний гол був забитий в кінцівці першого тайму, коли на 40-й хвилині Довбік красиво пробив здалеку точно в дальній кут воріт Різника.

Також відзначимо, що з 54-ї хвилини гості грали в меншості після того, як Дуглас отримав другу жовту картку в центрі поля.

Дивіться огляд матчу Ворскла - Дніпро-1:.

Ворскла - Дніпро-1 0: 1 Гол: Довбік, 40 Ворскла:

Різник - Чеснаков (Щербак, 72), Яворський, Альюне - Пердута, Тілль, Пуцлін, Скляр (Луїзао, 46) - Степанюк, Кане - Кулач (Дитина, 77.

Дніпро-1: Юрчук - Тейлор, Дуглас, Логінов, Дубінчак - Назаренко (Цуріков, 58), Ігнатенко, Пихаленок (Ді Франко, 71), Чуже (Адамюк, 72) - Когут (Сваток, 58) - Довбік (Хобленко, 88.

Попередження: Скляр, Тілль, Челядин - Дуглас, Когут.

На 54-й хвилині був видалений Баселар Дуглас (Дніпро-1) (друге попередження).