Порту вирвав путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів в божевільному поєдинку проти Ювентуса

10 березня 2021, 07:34 | Футбол

Туринський клуб зумів відвести гру в компенсований час, але суперники зуміли першими завдати вирішального удару.

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.

Ювентус - Порту 3: 2 (перший матч - 1: 2) Голи: К'єза, 49, 63, Рабіо, 118 - Олівейра, 19 (пен. ), 115 Ювентус:

Щесни - Куадрадо, Демірал, Бонуччі (де Лігт, 75), Алекс Сандро - Ремсі (Маккенна, 75), Рабіо, Артур (Кулусевскі, 101), К'єза (Федеріко Бернардескі, 102) - Роналду, Мората.

Порту: Маркесін - Манафа, мбембе, Пепе, Санусі (Луїс Діас, 71) - Корона (Лейте, 118), Олівейра (Лум, 119), Урібе (Груйіч, 90), Отава (Сарр, 62) - Марега (Мартінес,.

Попередження: К'єза, Куадрадо, Федеріко Бернардескі, Кулусевскі - Отава, Таремі, Олівейра, мбембе На 54-й хвилині був видалений Мехді Таремі (Порту) (друге попередження).