Атлетіко упустив перемогу над Реалом в мадридському дербі

07 березня 2021, 20:56 | Футбол
Атлетико - Реал, Getty Images

У поєдинку 26-го туру іспанської Ла Ліги зійшлися дві мадридські команди, два лідери чемпіонату - Атлетіко на стадіоні Ванда Метрополітан упустив перемогу над Реалом. Матч закінчився з рахунком 1: 1.

Атлетіко зміг відкрити рахунок на 15-й хвилині поєдинку, коли Луїс Суарес увірвався в штрафну після передачі Маркоса Льоренте, після чого спокійно відправив м'яч у дальній кут повз Тібо Куртуа.

В цілому гра була досить рівною з мінімальною кількістю гольових моментів і великою кількістю боротьби на кожній ділянці поля.

Наслідком всього цього став забитий м'яч у виконанні Каріма Бензема, який вперше вийшов на поле після травми - обмінявшись пасами з Каземіро французький форвард розстріляв ворота Яна Облака на 88-й хвилині зустрічі.

Після 25 ігор Атлетіко продовжує лідирувати в Ла Лізі, набравши 59 очок, випереджаючи Барселону на три бали, маючи при цьому гру в запасі. У команди Зінедіна Зідана після 26 матчів 54 очки і третя сходинка.

Атлетіко - Реал Мадрид 1: 1 Гол: Суарес, 15 - Бензема, 88 Атлетіко: Хмара - Ермосо, Феліпе, Савич, Тріпп'єр - Коке, Льоренте - Лемар (Сауль, 58), Карраско (Феліш, 64) - Суарес, Корреа (.