Тоттенхем впевнено обіграв Сток Сіті

23 грудня 2020, 23:17 | Футбол
Игроки Тоттенхэма, Getty Images

В рамках чвертьфінального матчу Кубка англійська ліги Сток Сіті вдома поступився Тоттенхему (1: 3).

На 22-й хвилині валлієць Гарет Бейл після пасу від Вінкс вивів " Але на початку другого тайму рахунок рівняв Джордан Томпсон.

Однак Тоттенхем був настирливий, і на 70-й забив Бен Девіс, а на 81-й свій момент реалізував Кейн.

Сток Сіті - Тоттенхем 1: 3.

Голи: Томпсон, 53 - Бейл, 22, Девіс, 70, Кейн, 81 Сток Сіті: Лонерган - Суттар, Батт, Фокс (Флетчер, 34), Сміт - Томпсон, Оуклі-Бут (Воукс, 79), Казнс, Макклейн,.

Тоттенхем: Льоріс - Санчес, Доерті, Девіс, Дайер - Уінкс, Аллі (Ламела, 66), Лукас Моура (Сіссоко, 66), Хейбьерг, Бейл (Сон Хин Мін, 46) - Кейн.

Попередження: Коллінз.