Зінченко опублікував свою реакцію на гольову передачу в матчі проти Арсеналу

23 грудня 2020, 13:11 | Футбол

Попереднє результативна дія за свій клуб українець зробив майже дев'ять місяців тому.

У чвертьфінальному поєдинку Кубка Англійської ліги Манчестер Сіті на поле столичного стадіону Емірейтс зумів прокласти собі шлях до наступного раунду даного змагання, обігравши лондонський Арсенал з рахунком (4: 1).

Арсенал - Манчестер Сіті 1: 4 Відео голів та огляд матчу Український футболіст Олександр Зінченко в цьому поєдинку вийшов в стартовому складі "

Це був лише четвертий матч, в якому гравець основної обойми збірної України зумів зіграти у футболці Манчестер Сіті після старту нового футбольного року, а його гольовий пас став першим результативною дією за 362 хвилини, проведені на футбольному полі у всіх турнірах на клубному рівні в новому сезоні.

Сам Зінченко був радий персонального і командному успіху, про що лаконічно говорить зміст його публікації в Instagram, проте Олександр при цьому вважає за краще дивитися тільки в сторону майбутніх поєдинків.

Подивитися цю публікацію в Instagram Публікація від Alex Zinchenko (@ zinchenko_96) " Спрагу більшого "

Даний успіх Зінченко чекав протягом дев'яти місяців, адже останнім його результативною дією за клуб був гол у ворота Порт Вале в матчі Кубка Англії, який відбувся 1 квітня 2020 го року.

Нагадаємо, що після звітної гри наставник Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола закликав не поспішати зі звільненням головного тренера Арсеналу Мікеля Артети, який, в свою чергу, висловив свої співчуття фанатам щодо останніх результатів його команди.