Пірло: У нас немає проблем з тим, щоб зіграти з Наполі

23 грудня 2020, 10:56 | Футбол

Неаполітанський клуб оскаржив технічну поразку від Ювентуса.

Головний тренер Ювентуса Андреа Пірло висловився про поразку від Фіорентини в поєдинку 14-го туру Серії А (0: 3) і прокоментував оскарження Наполі технічної поразки від туринського клубу.

\? Це не повинно бути виправданням для нас. Ми почали матч з неправильним ставленням. І якщо це відбувається, все закінчується саме так, погано.

Подібне може статися в останній грі перед Різдвом, коли гравці починають думати про канікули. Ми були інертними і розсіяними, так що поразка була неминучим.

У нас немає проблем з тим, щоб зіграти з Наполі. Я більше засмучений за ті команди, які грали і їздили в гості, маючи набагато більше число хворих. Вони діяли справедливо, граючи при будь-яких обставинах. Я не скажу, чи правильно це рішення чи ні, але це несправедливо по відношенню до команд, які грали в куди більш складних обставинах.

видалення Куадрадо? Все виглядало очевидно, картка була очевидною. Могли б бути якісь моменти в нашу користь, але не хочу нічого коментувати з цього приводу. У будь-якому випадку все можуть переглянути відео.

Немає сенсу говорити про тактику або про технічну сторону питання, коли ми після 10 хвилин залишилися вдесятьох. Ми могли б залишитися в грі - якби був призначений пенальті в нашу користь.

Тренер дає вказівки, команда виходить на поле. Може статися, що їх реалізують не на 100 відсотків. Ми подарували супернику гол і перевага в одного гравця в першому таймі, і на другий тайм вже вийшли з правильним ставленням.

Тепер ми йдемо на кілька днів у відпустку, щоб перезарядити батареї. А потім зможемо оцінити допущені помилки, моменти, де ми можемо додати. У нас є проект, за яким потрібно стежити.

Ми знаємо, що ми сильна команда, але якщо Мілан і Інтер вище - значить, вони на даний момент краще нас. Давайте не будемо заперечувати, що фаворити зараз вони », - наводить слова Пірло Football Italia.

Раніше наставник Фіорентини Чезаро Пранделлі прокоментував перемогу над Ювентусом.