Збірна України дотиснула боснійців і здобула путівку до плей-офф відбору на ЧС-2022

17 листопада 2021, 01:54 | Спорт

Збірна України перемогла команду Боснії та Герцеговини (2:0) у матчі заключного туру кваліфікації на Чемпіонат світу-2022 та посіла друге місце у своїй відбірковій групі.. Як наслідок, "

З перших хвилин українці захопили ініціативу та почали обстрілювати ворота господарів, але забити гол довго не вдавалося. Після ударів Малиновського, Зінченка та Ярмоленка м'яч пролітав поряд зі штангою, а Яремчук з кута воротарського майданчика не переграв голкіпера боснійців Василя.

Першу половину зустрічі команди закінчили без голів. А ось у другому таймі українська збірна досягла своєї мети. На 58-й хвилині Циганков прострілив на ближню штангу на Ярмоленка, той пробити не зумів, але Зінченко з відскоку розстріляв порожні ворота.

Далі українські футболісти не стали відчувати нерви вболівальників і на 79-й хвилині зробили рахунок комфортним для себе.. Артем Довбик за чотири хвилини після свого виходу на заміну втік на побачення з голкіпером і ударом низом направив м'яч у ближній кут - 0:2.

У паралельному матчі Франція, яка раніше забезпечила собі перше місце в групі та пряму путівку на ЧС-2022, на виїзді обіграла Фінляндію (2:0).

Саме цей результат допоміг українській збірній (12 очок) зрушити "

Згідно з регламентом, переможці груп прямо вийшли у фінальну стадію ЧС-2022.. Команди, які посіли другі місця, та дві найкращі збірні Ліги націй УЄФА-2020/21, які не забезпечили собі попадання на мундіаль, позмагаються у двораундовому плей-офф за останні три путівки на світову першість.

Стикові матчі будуть зіграні 24 та 29 березня 2022 року. Жеребкування стикових матчів відбудеться 26 листопада у Цюріху.