Архів новин 

новини: 12 червня 2017 у рубриці:  

Переговоры с Россией: дипломат рассказал, на какие компромиссы готов Трамп

Украины это не коснется, отметил Вадим Трюхан
Світ 12 червня 2017, 23:21 (Обозреватель)

 Я розвела бардак : британський прем єр пояснила провал на виборах "Я розвела бардак": британський прем'єр пояснила провал на виборах
Тереза ??Мей виступила перед своїми депутатами.
Світ 12 червня 2017, 22:44 (Обозреватель)
Більш, ніж 30 міст: опубліковані фото протестів в Росії Більш, ніж 30 міст: опубліковані фото протестів в Росії
Користувачі публікують знімки в соцмережах.
Світ 12 червня 2017, 19:41 (Обозреватель)
Паніка і  танцюючі  люстри: в Туреччині стався потужний землетрус Паніка і "танцюючі" люстри: в Туреччині стався потужний землетрус
Поштовхи відчувалися в кількох містах країни.
Світ 12 червня 2017, 19:38 (Обозреватель)
 Абсолютний сюр : в Росії  НКВСівці  затримали протестуючого. Відеофакт "Абсолютний сюр": в Росії "НКВСівці" затримали протестуючого. Відеофакт
Протестуючий тримав в руках плакат "Путін бреше".
Світ 12 червня 2017, 21:30 (Обозреватель)
Ні дня без нових санкцій - Росії привіт! Ні дня без нових санкцій - Росії привіт!
Одного разу мене запитали, хто, на мій погляд, надає найбільший санкційонний пресинг на Росію, США або ЄС? На дане питання я тут же відповів - СШ...
Світ 12 червня 2017, 14:09 (Обозреватель)
Путін програє, і ніколи не отримає бажаного від Трампа - New York Times Путін програє, і ніколи не отримає бажаного від Трампа - New York Times
Кремлю не вдалося досягти головного пріоритету.
Світ 12 червня 2017, 14:54 (Обозреватель)
Ніяка вона не  велика Ніяка вона не "велика"
У національних автономіях, серед підкорених колись народів, росіян не просто не люблять, а часто ненавидять лютою ненавистю.
Світ 12 червня 2017, 15:47 (Обозреватель)
Чому вони не палять шини на Червоній площі: в Росії дали пояснення Чому вони не палять шини на Червоній площі: в Росії дали пояснення
Правозахисник Людмила Алексєєва назвала історичні причини.
Світ 12 червня 2017, 16:29 (Обозреватель)
Cимвол пропагандистської шизофренії Cимвол пропагандистської шизофренії
Gосле того, як російська пропаганда протягом багатьох років експлуатує образи з радянського минулого, вписати це свято в загальну пропагандистськ...
Світ 12 червня 2017, 16:43 (Обозреватель)
На війні, як на війні: Смарт пояснив, чому світ не дочекається відставки Трампа На війні, як на війні: Смарт пояснив, чому світ не дочекається відставки Трампа
Американець розповів про головне козир президента США.
Світ 12 червня 2017, 18:23 (Обозреватель)
Качечки і дівчатка: з явилися фото і відео затримань на мітингах в Росії Качечки і дівчатка: з'явилися фото і відео затримань на мітингах в Росії
Більшість із затриманих "особливо небезпечних злочинців" - молодь і підлітки.
Світ 12 червня 2017, 19:20 (Обозреватель)
Вибори в парламент Франції: названі остаточні підсумки Вибори в парламент Франції: названі остаточні підсумки
Вибори пройшли з рекордно низькою явкою, проголосували менше половини виборців -48,71%.
Світ 12 червня 2017, 07:44 (Обозреватель)
Ментів в Росії  продинамили Ментів в Росії "продинамили"
Нас як завжди чекали чоловіки в погонах, від двох маленьких зірочок, до двох великих! І кілька ПОЛІЦЕМОБІЛЕЙ! До нас підійшов і представився лейт...
Світ 12 червня 2017, 08:31 (Обозреватель)
 Ми покараємо Росію : в Сенаті США розповіли про нові санкції проти Кремля "Ми покараємо Росію": в Сенаті США розповіли про нові санкції проти Кремля
Грем висловив упевненість, що президент США Дональд Трамп підпише законопроект щодо санкцій.
Світ 12 червня 2017, 08:23 (Обозреватель)
Ситуація зайшла в глухий кут Ситуація зайшла в глухий кут
Бажанням Трампа було якось домовитися з росіянами, зняти санкції і взагалі забути про Україну, вийти таким собі переможцем в Сирії, та ще й запро...
Світ 12 червня 2017, 11:02 (Обозреватель)
Росію накрила нова хвиля протестів опозиції: хроніка подій, фото і відео Росію накрила нова хвиля протестів опозиції: хроніка подій, фото і відео
Стало відомо про затримання перших учасників опозиційних акцій.
Світ 12 червня 2017, 11:23 (Обозреватель)
Наказать Россию: дипломат рассказал о точечном ударе США Наказать Россию: дипломат рассказал о точечном ударе США
Политические весы в Штатах зашатались, отметил Вадим Трюхан
Світ 12 червня 2017, 10:56 (Обозреватель)
Нові інструменти тиску ФСБ Нові інструменти тиску ФСБ
Двадцять п'ять років йшла політична боротьба між минулим і майбутньому. Все впиралося в одне питання - чи готові ми жити і будувати вільне майбут...
Світ 12 червня 2017, 12:32 (Обозреватель)
Протест в Москві: в Росії попередили про затримання без розбору Протест в Москві: в Росії попередили про затримання без розбору
Леонід Гозман переконаний: "На Тверській можна очікувати чого завгодно".
Світ 12 червня 2017, 12:41 (Обозреватель)
Творець  вконтаке  заявив про тиск і спробу підкупу з боку ФБР Творець "вконтаке" заявив про тиск і спробу підкупу з боку ФБР
За його словами, "наївно вважати, що ти можеш керувати незалежною і безпечним кріптопріложеніем, перебуваючи в США".
Світ 12 червня 2017, 13:55 (Обозреватель)
 Не позволит поиздеваться : дипломат объяснил характер встречи Трампа с Путиным "Не позволит поиздеваться": дипломат объяснил характер встречи Трампа с Путиным
Оба президента пытаются доминировать во время переговоров, отметил Вадим Трюхан