Архів новин 

новини: 9 квітня 2018 у рубриці:  

Родичі жертв авіакатастрофи Ан-148 в Підмосков'ї зажадали віддати їм тіла близьких

Родичі загиблих під час катастрофи літака Ан-148 вимагали якнайшвидшого проведення генетичної експертизи тіл, щоб сім'ї могли поховати своїх близьких. Відповідна петиція розміщена на сайті Change. org. На момент написання новини вона зібрала майже 160 тис...
Суспільство 09 квітня 2018, 21:21 (glavnoe.ua)

Новини з Сахаліну Новини з Сахаліну
Завершилася операція з порятунку любителів підлідного лову з крижини, що відірвалася. У понеділок вранці десятки рибалок-любителів вийшли на лід ...
Суспільство 09 квітня 2018, 19:05 (Life-News.Ru)
Уральські мансі отримали останні в цьому сезоні посилки Уральські мансі отримали останні в цьому сезоні посилки
Дістатися до поселень корінних народів можна тільки по снігу.
Суспільство 09 квітня 2018, 11:01 (JustMedia)
В Україні відзначають Поливаний понеділок В Україні відзначають Поливаний понеділок
Сьогодні, 9 квітня, в Україні відзначають Поливаний понеділок (обливаний, волочильний) - народно-православне свято, яке символізує духовне веснян...
Суспільство 09 квітня 2018, 13:01 (glavnoe.ua)
У Свердловській області закрили 6 небезпечних льодових переправ У Свердловській області закрили 6 небезпечних льодових переправ
У регіоні продовжують діяти 12 переправ.
Суспільство 09 квітня 2018, 15:55 (JustMedia)
В Красноуфімську судитимуть директора Мупа, який привласнив понад 7 млн ??бюджетних рублів В Красноуфімську судитимуть директора Мупа, який привласнив понад 7 млн ??бюджетних рублів
Його незаконні дії призвели до заборгованості по заробітній платі.
Суспільство 09 квітня 2018, 17:18 (JustMedia)
Гвардейцы сдали кровь для побратимов Гвардейцы сдали кровь для побратимов
Бійці 9 полку оперативного призначення долучились до акції та здали кров до банку Запорізької обласної станції переливання крові. Цей захід прохо...