Архів новин 

новини: 26 серпня 2017 у рубриці:  

На Рівненській АЕС відключено енергоблок

На об'єкті Рівненської АЕС на даний момент ведеться пошук, а також усунення причин відключення.
Суспільство 26 серпня 2017, 11:49 (УРА-Информ)

У Дніпрі викрали чоловіка У Дніпрі викрали чоловіка
правоохоронцям н. Дніпро недавно повідомили про викрадення людини.
Суспільство 26 серпня 2017, 11:42 (УРА-Информ)
На Донбасі терористи за добу 18 разів відкрили вогонь На Донбасі терористи за добу 18 разів відкрили вогонь
Двоє українських силовиків протягом доби отримали різні поранення.
Суспільство 26 серпня 2017, 11:14 (УРА-Информ)
Ватикан напомнил Путину об ответственности за мир в Украине 2Ватикан напомнил Путину об ответственности за мир в Украине
Після візиту до Росії держсекретар Ватикану кардинал П'єтро Паролін наголосив, що саме на Москві лежить відповідальність за мир у низці регіонів ...
Суспільство 26 серпня 2017, 10:23 (glavnoe.ua)
Гройсман поздравил авиаторов Украины с профессиональным праздником Гройсман поздравил авиаторов Украины с профессиональным праздником
Уважаемые коллеги! От имени Правительства и от себя лично поздравляю с профессиональным праздником - Днем авиации Украины!
Суспільство 26 серпня 2017, 10:23 (glavnoe.ua)
В Кропивницком молодым гвардейцам вручили оружие В Кропивницком молодым гвардейцам вручили оружие
Чекали цього моменту солдати з особливим хвилюванням, адже врученню передували цікаві заняття з вивчення зразків озброєння, його складових, бойов...
Суспільство 26 серпня 2017, 10:23 (glavnoe.ua)
Под Бахмутом разбили памятник погибшим бойцам АТО 2Под Бахмутом разбили памятник погибшим бойцам АТО
Об этом на своей странице в соцсети сообщает волонтер Елена Березуцкая:
Суспільство 26 серпня 2017, 00:39 (glavnoe.ua)
На Донбасі терористи не дотримуються  шкільне перемир я На Донбасі терористи не дотримуються "шкільне перемир'я"
На сьогоднішній день непросто чекати, що незаконні формування на сході будуть дотримуватися "шкільне перемир'я".
Суспільство 26 серпня 2017, 07:59 (УРА-Информ)
Авіакомпанія-лоукостер запустить нові рейси з Києва до Європи Авіакомпанія-лоукостер запустить нові рейси з Києва до Європи
Нові рейси авіакомпанія-лоукостера Wizz Air літатимуть з Києва до Польщі, Данії та Німеччини. Про це повідомляє ЦТС.
Суспільство 26 серпня 2017, 09:25 (УРА-Информ)
Хмара тегів