Архів новин 

новини: 1 червня 2017 у рубриці:  

Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)

Дві третини українців (66%) не мають наміру залишати країну, свідчать дані опитування Центру Разумкова. Відповідаючи на питання щодо намірів виїхати з України в зв'язку з відсутністю в країні перспектив, 12% відповіли, що мають намір виїхати на тимчасове ...
Суспільство 01 червня 2017, 21:52 (vkurse.ua)

Підраховано, скільки громадян України вже оформили ID-карти Підраховано, скільки громадян України вже оформили ID-карти
Громадяни України вже оформили 613 тис. внутрішніх паспортів у вигляді ID-карток. Про це повідомив керівник прес-служби Державної міграційної слу...
Суспільство 01 червня 2017, 21:50 (vkurse.ua)
За останній тиждень на Донбасі постраждали дев ять мирних жителів, - Хуг За останній тиждень на Донбасі постраждали дев'ять мирних жителів, - Хуг
Протягом останнього тижня в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі жертвами бойових дій стали дев'ять мирних жителів.
Суспільство 01 червня 2017, 21:38 (УРА-Информ)
Діти на передовій нас не відпускають Діти на передовій нас не відпускають
Я радий, що доля звела мене з тими, хто вночі і вдень готовий зірватися і летіти на передок до дитини, якому терміново потрібна допомога. Мене зв...
Суспільство 01 червня 2017, 21:21 (Обозреватель)
У Києві температура повітря вже шість місяців перевищує норму У Києві температура повітря вже шість місяців перевищує норму
На сьогоднішній день середньомісячна температура повітря в Києві склала 15,3, градусів вище нуля.
Суспільство 01 червня 2017, 21:12 (УРА-Информ)
 Фу, яка мерзенна демагогія : соцмережі обурила  гей-агресія  речника МЗС РФ "Фу, яка мерзенна демагогія": соцмережі обурила "гей-агресія" речника МЗС РФ
У соцмережах обурилися грубістю і брехливістю відповіді офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової на питання фінського журналіста.
Суспільство 01 червня 2017, 21:38 (Обозреватель)
Євген Куйвашев і Андрій Козіцин відкрили нову дитячу поліклініку в Верхній Пишми Євген Куйвашев і Андрій Козіцин відкрили нову дитячу поліклініку в Верхній Пишми
Об'єкт побудований і обладнаний за кошти обласного бюджету.
Суспільство 01 червня 2017, 14:02 (JustMedia)
Ворога завалювали горою трупів Ворога завалювали горою трупів
На фронті солдат залишався живий у середньому тиждень – потім його вбивали або ранили
Суспільство 01 червня 2017, 15:39 (Обозреватель)
На Київщині викрито наркоугруповання На Київщині викрито наркоугруповання
Зловмисники на Київщині торгували кокаїном та іншими наркотиками.
Суспільство 01 червня 2017, 17:25 (УРА-Информ)
Війна за історію: програти у нас немає права Війна за історію: програти у нас немає права
"Той, хто контролює минуле, той контролює майбутнє. Хто контролює сьогодення, той контролює минуле ".
Суспільство 01 червня 2017, 18:28 (Обозреватель)
 Зірветься - затролліл : Філатов зник на місяць за $ 5 тисяч "Зірветься - затролліл": Філатов зник на місяць за $ 5 тисяч
Геннадій Корбан буде "заміщувати" друга.
Суспільство 01 червня 2017, 17:52 (Обозреватель)
У Криму з явився новий вид туризму У Криму з'явився новий вид туризму
На цьому тлі залишається актуальним питання запровадження на адміністративному кордоні з Кримом такого ж режиму, як і в зоні АТО.
Суспільство 01 червня 2017, 19:46 (Обозреватель)
У перший день літа синоптики попереджають про грози та шквали У перший день літа синоптики попереджають про грози та шквали
У четвер, 1 червня, в Україні можливі грози.
Суспільство 01 червня 2017, 10:22 (УРА-Информ)
Понад 2,7 млн ??дітей у світі живуть в інтернатах, - ЮНІСЕФ Понад 2,7 млн ??дітей у світі живуть в інтернатах, - ЮНІСЕФ
На сайті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) повідомляється, що більше 2. 7 млн ??дітей у світі живуть в дитячих будинках, інтернатах та аналогічних закл...
Суспільство 01 червня 2017, 10:19 (УРА-Информ)
Корисні ідіоти Корисні ідіоти
Сотні тисяч громадян кинулися дізнаватися, як обійти заборону власного уряду замість того, щоб прийняти його з розумінням.
Суспільство 01 червня 2017, 10:48 (Обозреватель)
Отримуйте Росію в усі красі: Невзоров назвав головну помилку прихильників анексії Криму Отримуйте Росію в усі красі: Невзоров назвав головну помилку прихильників анексії Криму
Підтримавши окупаційний режим, люди отримали всі "блага" країни.
Суспільство 01 червня 2017, 10:42 (Обозреватель)
У Черкаській обласній затриманий заввідділенням лікарні У Черкаській обласній затриманий заввідділенням лікарні
У Черкасах поліція і співробітники прокуратури затримали завідувача відділенням обласної лікарні.
Суспільство 01 червня 2017, 10:38 (УРА-Информ)
 Місце, якого немає  - книга, яка змінить ваше уявлення про історію сучасної Європи "Місце, якого немає" - книга, яка змінить ваше уявлення про історію сучасної Європи
Чи добре ви знаєте історію Європи? Ви впевнені, що все було так, як пишуть у Вікіпедії? А якщо ми знайдемо серед диких скель і запилених архівів ...
Суспільство 01 червня 2017, 11:04 (Обозреватель)
Любомира Гузара поховають 5 червня в Києві Любомира Гузара поховають 5 червня в Києві
Колишній глава Української греко-католицької церкви, кардинал Любомир Гузара буде похований в Києві.
Суспільство 01 червня 2017, 11:00 (УРА-Информ)
Під Харковом пройшли масштабні навчання рятувальників Під Харковом пройшли масштабні навчання рятувальників
Від невеликого загоряння на лісовій галявині до великої пожежі і порятунку постраждалих - на полігоні в селі Ватутіне харківські рятувальники від...
Суспільство 01 червня 2017, 11:32 (glavnoe.ua)
Львівська прокуратура викрила злочинну схему вивезення сміття Львівська прокуратура викрила злочинну схему вивезення сміття
Львівські правоохоронці викрили групу осіб, які організували незаконні схеми з вивезення сміття з міста Львів.
Суспільство 01 червня 2017, 11:28 (УРА-Информ)
Смерть Гузара: Шевчук заплакав, роблячи заяву Смерть Гузара: Шевчук заплакав, роблячи заяву
Предстоятель УГКЦ озвучив розпорядок траурних заходів.
Суспільство 01 червня 2017, 11:41 (Обозреватель)
Володимир Гришко знайшов в Китаї дочка Володимир Гришко знайшов в Китаї дочка
Метр оперної сцени, відомий український тенор Володимир Гришко, ось уже кілька місяців гастролює по Китаю зі своєю новою концертною програмою "Ти...
Суспільство 01 червня 2017, 12:05 (УРА-Информ)
Навряд чи на Донбасі щось зміниться Навряд чи на Донбасі щось зміниться
По обидва боки відбувається якесь окостеніння і розмежування. І цей процес, на жаль, неминучий.
Суспільство 01 червня 2017, 12:43 (Обозреватель)
Никогда они не будут братьями Никогда они не будут братьями
Мы не говорим с ним про Донецк. Что умерло – не воротишь, нужно жить дальше. Может, зря не говорим. Редко всплывает Донецк
Суспільство 01 червня 2017, 11:58 (Обозреватель)
 На вазелін можете не розраховувати : Береза ??жорстко осадив кремлівських пропагандистів "На вазелін можете не розраховувати": Береза ??жорстко осадив кремлівських пропагандистів
Співробітники одного з кремлівських телеканалів хотіли домогтися від нардепа коментаря з приводу перемоги "Нафтогазу" в суперечці з "Газпромом".
Суспільство 01 червня 2017, 13:45 (Обозреватель)
Хмара тегів