Архів новин 

новини: 23 січня 2025 у рубриці:  

Поради, які допоможуть підтримувати стрункість після 60 років

Рекомендації для виконання силових тренувань.
Здоров'я 23 січня 2025, 23:09 (Обозреватель)

5 продуктів, які природним чином зменшують тривожність та стрес 5 продуктів, які природним чином зменшують тривожність та стрес
Що є, щоб покращити своє емоційне та психологічне самопочуття.
Здоров'я 23 січня 2025, 22:43 (Обозреватель)
Салат з деревними грибами та овочами Салат з деревними грибами та овочами
Деревні гриби, відомі також як муер, є унікальним інгредієнтом, популярним в азіатській кухні. Ці гриби не тільки смачні, а й корисні. Вони містя...
Здоров'я 23 січня 2025, 22:12 (e-news.com.ua)
10 дивовижних переваг імбиру: як він змінює ваше тіло та здоров я 10 дивовижних переваг імбиру: як він змінює ваше тіло та здоров'я
Від полегшення болю до зміцнення імунітету – дізнайтеся, чому імбир має бути на вашій кухні.
Здоров'я 23 січня 2025, 21:10 (Обозреватель)
7 тренувань для тат, які роблять тіло підтягнутим та сильним 7 тренувань для тат, які роблять тіло підтягнутим та сильним
Як уникнути в'ялості та зайвого жиру на тілі.
Здоров'я 23 січня 2025, 20:29 (Обозреватель)
4 тривожних сигналів: що вам слід знати про енергетичні напої 4 тривожних сигналів: що вам слід знати про енергетичні напої
Чому для бадьорості не варто вибирати енергетичні напої.
Здоров'я 23 січня 2025, 15:16 (Обозреватель)
Напої, які збагачують організм Напої, які збагачують організм
Хоча вода залишається найважливішим джерелом зволоження для організму, існують напої, які не тільки втамовують спрагу, але й насичують корисними ...
Здоров'я 23 січня 2025, 08:21 (e-news.com.ua)
Як відмова від кави може змінити ваше життя Як відмова від кави може змінити ваше життя
Як кава впливає на тіло і що станеться, якщо обмежити вживання цього напою.
Здоров'я 23 січня 2025, 10:52 (Обозреватель)
Картопля як засіб від виразки шлунка Картопля як засіб від виразки шлунка
Картопля, яка часто присутня в нашому раціоні, виявилася не тільки смачною, а й корисним продуктом для здоров'я. Дослідження британських учених і...
Здоров'я 23 січня 2025, 12:57 (e-news.com.ua)
6 суперпродуктів, які допомагають худнути 6 суперпродуктів, які допомагають худнути
Про які корисні продукти для схуднення ви могли не знати.
Здоров'я 23 січня 2025, 13:01 (Обозреватель)
Котлети з індичкою та ароматним розмарином Котлети з індичкою та ароматним розмарином
Приготування котлет з індички - це відмінний спосіб урізноманітнити раціон корисною та поживною стравою.. У поєднанні з ароматним розмарином, сол...