Архів новин 

новини: 18 квітня 2023 у рубриці:  

Лікарі назвали напій, який запобігатиме інфаркту

Про користь зеленого чаю лікарі розповідали не раз. Раніше вчені повідомляли про створення наночастинок на основі екстракту цього напою, які можуть знищувати майже всі ракові клітини в легенях людини.
Здоров'я 18 квітня 2023, 22:57 (NeBoley.com.ua)

Перинатальна енцефалопатія Перинатальна енцефалопатія
Починаючи розповідь про такий популярний сьогодні діагноз перинатальної енцефалопатії, необхідно відзначити такий факт. У міжнародній класифікаці...
Здоров'я 18 квітня 2023, 22:33 (e-news.com.ua)
Секрети мануальної терапії від невролога Секрети мануальної терапії від невролога
Порушення концентрації уваги, хронічна втома, головний біль та відчуття спазму та оніміння м'язів у ділянці шиї – думаю, ці симптоми знайомі майж...
Здоров'я 18 квітня 2023, 19:55 (e-news.com.ua)
Дієтолог розповіла, чим небезпечна популярна дієта Дієтолог розповіла, чим небезпечна популярна дієта
Популярний метод схуднення, розроблений французьким дієтологом П’єром Дюканом , здатний спровокувати серйозні проблеми зі здоров’ям. Своїми побою...
Здоров'я 18 квітня 2023, 19:27 (NeBoley.com.ua)
Хитрощі стійкого макіяжу Хитрощі стійкого макіяжу
Часто трапляється, що розмазується туш, стирається олівець, зникає помада, а коли ви наприкінці вечора дивитесь у дзеркало, то бачите людину, зов...
Здоров'я 18 квітня 2023, 21:18 (e-news.com.ua)
Харчування для тих, кому за 30 Харчування для тих, кому за 30
20 років - це такий вік, коли ти можеш з'їдати перед сном копчений окіст зебри, продовжуючи одягатися в дитячих магазинах.. Коли без шоколадки «з...
Здоров'я 18 квітня 2023, 22:03 (e-news.com.ua)
Вчені: знайдено спосіб відновлення кровоносних судин Вчені: знайдено спосіб відновлення кровоносних судин
Вчені, які представляють Інститут медичних відкриттів Сенфорда Бернхема, на чолі з Масанобу Комацу знайшли спосіб відновлення пошкоджених кровоно...
Здоров'я 18 квітня 2023, 10:17 (e-news.com.ua)
Недосип впливає на мозок як велика кількість алкоголю Недосип впливає на мозок як велика кількість алкоголю
Брак сну впливає на те, як ми дивимося на світ. Такого висновку дійшли вчені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі.. Результати їх досл...
Здоров'я 18 квітня 2023, 10:45 (e-news.com.ua)
Як позбутися головного болю за допомогою масажу чотирьох точок Як позбутися головного болю за допомогою масажу чотирьох точок
Точковий масаж допомагає швидко і без ліків полегшити болісний головний біль.
Здоров'я 18 квітня 2023, 11:39 (NeBoley.com.ua)
Дворічній дитині пересадили кістковий мозок його молодшого брата Дворічній дитині пересадили кістковий мозок його молодшого брата
В американському штаті Флорида дворічну дитину позбавили раку, пересадивши йому кістковий мозок шестимісячного брата. Таку звістку опублікували в...
Здоров'я 18 квітня 2023, 15:12 (e-news.com.ua)
Молоко може замінити зубну пасту Молоко може замінити зубну пасту
Стоматологи з Канади, з Університету Торонто, запропонували просте вирішення проблеми, пов'язаної з неможливістю почистити зуби після їди.. Якщо...
Здоров'я 18 квітня 2023, 15:56 (e-news.com.ua)
Лікар М ясников: багато хвороб проходять і без лікування Лікар М'ясников: багато хвороб проходять і без лікування
Лікар Олександр М'ясников: багато хвороб, які «посилено лікуються», насправді проходять самостійно.
Здоров'я 18 квітня 2023, 16:50 (NeBoley.com.ua)
Лікар пояснив, як знайти у себе тромбоз Лікар пояснив, як знайти у себе тромбоз
Тромбоз виникає, коли у венах з'являються згустки крові, що загрожують закупорити їх.
Здоров'я 18 квітня 2023, 18:54 (NeBoley.com.ua)
Не одну і не дві: скільки писанок можна з’їсти за день? Не одну і не дві: скільки писанок можна з’їсти за день?
Лікар назвав допустиму кількість великодніх яєць, які можна з’їсти в святковий день і попередив про жовчогінний ефект даного продукту.
Здоров'я 18 квітня 2023, 18:12 (NeBoley.com.ua)
Лікар Захарова: всього 1 ківі на ніч покращить ваш сон за 4 тижні Лікар Захарова: всього 1 ківі на ніч покращить ваш сон за 4 тижні
Вживання ківі за годину до сну може допомогти покращити якість сну.
Здоров'я 18 квітня 2023, 04:35 (NeBoley.com.ua)
Експерт зі сну радить носити шкарпетки для кращого засинання Експерт зі сну радить носити шкарпетки для кращого засинання
Носіння шкарпеток перед сном допомагає швидше засинати, стверджує фахівець..
Здоров'я 18 квітня 2023, 07:13 (NeBoley.com.ua)
Дієтологи назвали способи їсти солодке і не товстіти Дієтологи назвали способи їсти солодке і не товстіти
Європейські вчені на підставі результатів своїх досліджень з’ясували, як ласунам не відмовляти собі в улюбленій їжі і при цьому не одужувати.
Здоров'я 18 квітня 2023, 00:35 (NeBoley.com.ua)
6 масок для шкіри обличчя 6 масок для шкіри обличчя
Багато хто з нас час від часу вдається до домашніх рецептів масок, щоб побалувати свою шкіру натуральним доглядом. Очищувальна маска складається ...