Архів новин 

новини: 14 березня 2022 у рубриці:  

Медики назвали п'ять видів найсильнішого людського болю

Біль - реакція, що вказує на те, що організм страждає, його тканини пошкоджуються і потрібно вживати якихось заходів. Іноді біль буває таким сильним, що його неймовірно складно терпіти.
Здоров'я 14 березня 2022, 21:12 (NeBoley.com.ua)

Як харчуватися з користю під час війни та що приготувати при мінімумі продуктів – поради Євгена Клопотенка Як харчуватися з користю під час війни та що приготувати при мінімумі продуктів – поради Євгена Клопотенка
Кулінарний експерт Євген Клопотенко радить зараз їсти більше вуглеводів, особливо каш – щоб їжа була поживною. А до дієтичної їжі повернемося піс...
Здоров'я 14 березня 2022, 20:17 (NeBoley.com.ua)
Експерт розповіла, чому дитина погано спить Експерт розповіла, чому дитина погано спить
Дитячий сомнолог Тетяна Холодкова пояснила, з чим може бути пов'язаний нестабільний нічний сон дитини.
Здоров'я 14 березня 2022, 08:32 (NeBoley.com.ua)
Как помочь ребенку пережить стресс из-за боевых действий Как помочь ребенку пережить стресс из-за боевых действий
Малыши чутко реагируют на изменения обстановки и поведения взрослых, но не всегда могут понять, что именно происходит.
Здоров'я 14 березня 2022, 08:41 (NeBoley.com.ua)
Як не захворіти на ГРВІ, ковід або застуду – рекомендації для переселенців Як не захворіти на ГРВІ, ковід або застуду – рекомендації для переселенців
Ризик захворіти на ковід, ГРВІ та грип у притулках або гуртожитках для переселенців різко зростає через холод і велике скупчення людей.
Здоров'я 14 березня 2022, 12:01 (NeBoley.com.ua)
Як вгамувати панічну атаку у воєнний час? Як вгамувати панічну атаку у воєнний час?
У цей надскладний для всіх жителів України воєнний час треба знати, як допомогти собі та ближнім..
Здоров'я 14 березня 2022, 12:29 (NeBoley.com.ua)
Нерегулярні менструації підвищують ризик захворювань печінки у жінок Нерегулярні менструації підвищують ризик захворювань печінки у жінок
Жінки, менструації у яких тривають довше за норму і не мають регулярності, мають підвищений ризик розвитку діабету 2 типу та захворювань серця.
Здоров'я 14 березня 2022, 00:53 (NeBoley.com.ua)
Діабет 2 типу: 3 «незвичайні» ознаки цукру в крові у вашої шкіри Діабет 2 типу: 3 «незвичайні» ознаки цукру в крові у вашої шкіри
Діабет виникає, коли організм не виробляє достатньої кількості інсуліну, внаслідок чого рівень цукру в крові людини стає надто високим..