Архів новин 

новини: 28 грудня 2022 у рубриці:  

За якими симптомами можна дізнатися про зараження свинячим грипом

Лікар Валерія Румянцева попередила, що свинячий грип небезпечний своїми ускладненнями у вигляді пневмонії, енцефаліту, менінгіту.
Здоров'я 28 грудня 2022, 23:26 (NeBoley.com.ua)

Чи правда, що кип’ятити воду повторно – небезпечно Чи правда, що кип’ятити воду повторно – небезпечно
Всім відомо, що завдяки кип’ятінню води можна позбутися шкідливих бактерій у ній. Але що, якщо цю воду кип’ятити кілька разів? Який вплив це зроб...
Здоров'я 28 грудня 2022, 16:55 (NeBoley.com.ua)
Наслідками хропіння можуть стати порушення в роботі серця та мозку Наслідками хропіння можуть стати порушення в роботі серця та мозку
За словами лікаря-отоларинголога Людмили Єлізарової, хропіння, яке видається сплячою людиною, може вказувати на проблеми з його здоров'ям.
Здоров'я 28 грудня 2022, 07:06 (NeBoley.com.ua)
Чим небезпечне різке піднесення з ліжка після пробудження Чим небезпечне різке піднесення з ліжка після пробудження
Різке піднесення тіла може спричинити погіршення самопочуття через суттєву зміну артеріального тиску..
Здоров'я 28 грудня 2022, 07:48 (NeBoley.com.ua)
Медики вигадали, як визначити рівень цукру в крові по долонях Медики вигадали, як визначити рівень цукру в крові по долонях
Фахівці радять кожному перевірити свої руки самостійно. І в разі сумнівів обов'язково звернутися до фахівця..
Здоров'я 28 грудня 2022, 15:26 (NeBoley.com.ua)
Лікар Георгієва назвала марні заходи при лікуванні застуди та грипу Лікар Георгієва назвала марні заходи при лікуванні застуди та грипу
Однією з марних, хоч і популярних заходів лікування респіраторних інфекцій лікар-терапевт Нея Георгієва назвала виконання парових інгаляцій.
Здоров'я 28 грудня 2022, 15:58 (NeBoley.com.ua)
Відмова від алкоголю може покращити стан печінки з цирозом Відмова від алкоголю може покращити стан печінки з цирозом
За повної помірності від алкоголю люди з цирозом печінки можуть розраховувати на продовження життя, встановили австрійські гепатологи..
Здоров'я 28 грудня 2022, 02:33 (NeBoley.com.ua)
Неправильне дозування ліків може стати головною помилкою в лікуванні грипу Неправильне дозування ліків може стати головною помилкою в лікуванні грипу
Лікар Ірина Ярцева наголошує на важливості дотримання потрібних доз ліків у лікуванні головної сезонної інфекції..
Здоров'я 28 грудня 2022, 02:31 (NeBoley.com.ua)
Названі продукти, які зміцнюють кістки у похилому віці Названі продукти, які зміцнюють кістки у похилому віці
У літньому віці у багатьох починаються проблеми з кістками, вони стають крихкими.
Здоров'я 28 грудня 2022, 00:24 (NeBoley.com.ua)
Біль у попереку може виникати через нездорову підшлункову залозу Біль у попереку може виникати через нездорову підшлункову залозу
Гастроентеролог Олена Поташова нагадала напередодні новорічних свят про руйнівну дію алкоголю на підшлункову залозу.
Здоров'я 28 грудня 2022, 06:45 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів