Архів новин 

новини: 24 березня 2018 у рубриці:  

Бреши собі на здоров'я: названий найбільш екстравагантний спосіб схуднути

Схуднути за допомогою сили думки?.
Здоров'я 24 березня 2018, 23:58 (NeBoley.com.ua)

7 продуктів для стимуляції вироблення тромбоцитів 7 продуктів для стимуляції вироблення тромбоцитів
Тромбоцити – це невеликі безбарвні кров’яні тільця, які присутні у крові людини.
Здоров'я 24 березня 2018, 17:42 (NeBoley.com.ua)
Що таке синдром роздратованого кишечника Що таке синдром роздратованого кишечника
Синдром роздратованого кишечника, СРК - це загальна проблема, причини якої досі невідомі медикам. Як показує статистика, даним захворюванням по в...
Здоров'я 24 березня 2018, 07:59 (e-news.com.ua)
5 причин, чому ванна корисніша за душ 5 причин, чому ванна корисніша за душ
Багато людей довго розмірковують під час облаштування ванної кімнати.
Здоров'я 24 березня 2018, 09:44 (NeBoley.com.ua)
Чому шкідливо працювати під час застуди Чому шкідливо працювати під час застуди
Як ми не були б обережні, ніхто не застрахований від ексцесів - а якщо говорити конкретніше, від хвороб.
Здоров'я 24 березня 2018, 11:49 (NeBoley.com.ua)
Знайдена найкраща дієта для зниження ваги Знайдена найкраща дієта для зниження ваги
За даними огляду медичної літератури, «низкогликемическая» дієта була визнана найефективнішою з усіх дієт, спрямованих на зниження ваги і рівня х...
Здоров'я 24 березня 2018, 13:02 (e-news.com.ua)
Зниження ваги захищає від онкологічних хвороб Зниження ваги захищає від онкологічних хвороб
Спільна праця дослідників різних країн, якими було вивчено вплив зайвої ваги на розвиток більшості захворювань, показує, що зайва вага сприяє роз...
Здоров'я 24 березня 2018, 01:01 (e-news.com.ua)
Винайдені унікальні мікросенсора для зубів Винайдені унікальні мікросенсора для зубів
Моніторинг стану здоров'я у всіх його деталях може бути процесом дійсно складним і надто необ'єктивним - однак ця тенденція активно змінюється з ...
Здоров'я 24 березня 2018, 00:52 (NeBoley.com.ua)
Чому не потрібно пити каву з цукрозамінником Чому не потрібно пити каву з цукрозамінником
Практично всі люди, які хочуть схуднути, виключають зі свого раціону цукор.
Здоров'я 24 березня 2018, 01:16 (NeBoley.com.ua)
Лікарі пояснили, як впоратися з укачиванием Лікарі пояснили, як впоратися з укачиванием
Згідно з даними статистики, 70% людей страждають від заколисування.
Здоров'я 24 березня 2018, 01:32 (NeBoley.com.ua)
Десять нескладних правил життя від довгожителів Десять нескладних правил життя від довгожителів
Якщо ви хочете прожити довге і здорове життя, то прислухайтеся до цих порад.
Здоров'я 24 березня 2018, 07:07 (NeBoley.com.ua)
Як правильно доглядати за шкірою навколо очей Як правильно доглядати за шкірою навколо очей
У зоні навколо очей шкіра дуже тонка і ніжна, тому не дивно, що саме в цьому місці вона найбільше зношується і стає в’ялою.
Здоров'я 24 березня 2018, 00:19 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів