Архів новин 

новини: 28 вересня 2017 у рубриці:  

Сексуальні проблеми знижують працездатність

За даними американських вчених, у 70% жінок і 25% чоловіків різко знижується працездатність, якщо вони відчувають сексуальні проблеми, повідомляє газета «Ваше здоров'я». На тій же грунті засновані від 60% до 100% неврозів.
Здоров'я 28 вересня 2017, 21:51 (NeBoley.com.ua)

Вітаміни для пам яті Вітаміни для пам'яті
У пам'яті є свої секрети, які поки не вдалося розгадати. Вчені до цих пір не знають, чому іноді народжуються люди з феноменальною пам'яттю або чо...
Здоров'я 28 вересня 2017, 20:32 (NeBoley.com.ua)
Чому бувають панічні атаки Чому бувають панічні атаки
Панічні атаки - несподівано виникає і швидко, протягом декількох хвилин, наростаючий комплекс вегетативних розладів (вегетативний криз - серцебит...
Здоров'я 28 вересня 2017, 01:43 (e-news.com.ua)
Господарське мило - користь і можливу шкоду побутового засоби Господарське мило - користь і можливу шкоду побутового засоби
Звичайне господарське мило є фактично в кожному будинку.
Здоров'я 28 вересня 2017, 09:35 (NeBoley.com.ua)
Фарби для волосся становлять загрозу здоров ю Фарби для волосся становлять загрозу здоров'ю
Одні з найпопулярніших фарб для волосся, згідно з дослідженням вчених, становлять загрозу для здоров'я. Це пов'язано з тим, що більшість з виробн...
Здоров'я 28 вересня 2017, 17:22 (NeBoley.com.ua)
Команда Харківської області вирушила на Спартакіаду держслужбовців Команда Харківської області вирушила на Спартакіаду держслужбовців
Змагання пройдуть по 5 видів спорту: волейболу, футзалу, тенісу настільного, шахів та шашок.
Здоров'я 28 вересня 2017, 19:30 (glavnoe.ua)
Вивих зуба: поради Вивих зуба: поради
Вивих зуба - насильницьке зміщення зуба з пошкодженням періодонта. Вивихи поділяють на неповні і повні, коли зуб втратив зв'язок з лункою, а тако...
Здоров'я 28 вересня 2017, 01:38 (NeBoley.com.ua)
Сучасний салон краси - який він Сучасний салон краси - який він
Давно минули ті часи, коли якість салонів краси визначалося тільки професіоналізмом майстрів, які працюють в ньому.
Здоров'я 28 вересня 2017, 01:39 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів