Архів новин 

новини: 2 серпня 2017 у рубриці:  

Оксфорд: аборти не впливають на виникнення раку молочної залози

У житті жінки трапляється всяке. Буває і небажана вагітність.
Здоров'я 02 серпня 2017, 22:15 (NeBoley.com.ua)

Вчені знайшли антитіла проти атипової пневмонії Вчені знайшли антитіла проти атипової пневмонії
Міжнародна команда дослідників вперше виявила антитіла в організмі людини, які здатні нейтралізувати різні штами вірусу атипової пневмонії.
Здоров'я 02 серпня 2017, 19:53 (NeBoley.com.ua)
На Донбассе в садике отравились 6 детей На Донбассе в садике отравились 6 детей
Під процесуальним керівництвом Костянтинівської місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом масового захворювання дітей ...
Здоров'я 02 серпня 2017, 12:12 (glavnoe.ua)
Перевірка на мутації знижує шанси ембріонів на виживання Перевірка на мутації знижує шанси ембріонів на виживання
Тестування ембріонів на мутації, що застосовується при штучному заплідненні, знижує шанси на успішне завершення вагітності, вважають голландські ...
Здоров'я 02 серпня 2017, 13:42 (NeBoley.com.ua)
Кривошея у новонародженого: не варто панікувати Кривошея у новонародженого: не варто панікувати
Кривошея у новонародженого - це поширений діагноз у сучасній ортопедії, що характеризується недоліком, при якому виявлено пошкодження або недороз...
Здоров'я 02 серпня 2017, 17:04 (NeBoley.com.ua)
Опродотвореніе в пробірці часто закінчується народженням близнюків Опродотвореніе в пробірці часто закінчується народженням близнюків
Запліднення в пробірці може підвищити ризик народження близнюків навіть у тому випадку, коли в матку поміщений тільки один ембріон, кажуть японсь...
Здоров'я 02 серпня 2017, 18:23 (NeBoley.com.ua)
Полощіть рот вином Полощіть рот вином
Численні дані про користь червоного вина тепер доповнені даними про те, що цей напій також корисний як полоскання для рота.
Здоров'я 02 серпня 2017, 00:27 (NeBoley.com.ua)
Відкрито гени, пов язані з синдромом хронічної втоми Відкрито гени, пов'язані з синдромом хронічної втоми
Австралійські вчені відкрили кілька генів, які відповідають за розвиток синдрому хронічної втоми. Це відкриття допоможе, нарешті, пояснити розвит...
Здоров'я 02 серпня 2017, 07:19 (NeBoley.com.ua)
Що позитивно впливає на сон? Що позитивно впливає на сон?
Не потрібно приймати заспокійливі препарати, щоб побороти безсоння, достатньо виконувати певні вправи.
Здоров'я 02 серпня 2017, 11:20 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів